3 لیست برای تبادل در 3 روز; چرا این آلتکوین می تواند آینده تجارت باشد؟


از ابتدای سال، بسیاری از پروژه های رمزنگاری جدید راه خود را به بازار باز کرده اند که اکثر آنها در دسته DeFi قرار می گیرند. در میان بسیاری از توکن‌های امیدوارکننده DeFi که ظهور کرده‌اند، Pullix (PLX) به عنوان یک انتخاب برتر در میان سرمایه‌گذاران باهوش برجسته است. Pullix با افشای منحصر به فرد بودن مفهوم مبادله هیبریدی خود، پس از تکمیل فاز ICO خود، تا سه لیست مبادلات را تنها در 3 روز تضمین کرده است. در همین حال، این توکن DeFi جالب برای شناسایی بیشتر با جلسه استماع BitMart CEX که برای فردا برنامه ریزی شده است تنظیم شده است.

به روز رسانی قیمت Pullix (PLX) و مسیر فهرست، آن را به عنوان بهترین سکه DeFi برای در نظر گرفتن امسال قرار می دهد

همانطور که تحلیلگران و کارشناسان پیش بینی کردند، پولیکس (PLX) از زمانی که در پلتفرم Tier 1 DEX در لیست عمومی قرار گرفت، در چند روز گذشته بیش از 300 درصد افزایش یافته است. در 4 مارس، Pullix در Uniswap فهرست شد و امروز قیمت توکن از 0.168 دلار به قیمت بالای 0.73 دلار افزایش یافت. بدیهی است که این موضوع پتانسیل و حرکت قوی Pullix را در بازار DeFi برجسته می کند.

با این حال، جذاب‌ترین بخش مسیر فهرست‌سازی Pullix، دستیابی آن به فهرست شدن در 3 صرافی برتر در 3 روز یعنی Uniswap، XT.com و فهرست آینده آن در BitMart است که تا فردا قرار است. این نقطه عطف برای افزایش شانس Pullix سودآورترین سکه DeFi در این ماه است.

جذابیت نهایی این پروژه DeFi در نحوه ادغام دو سیستم معاملاتی برای ایجاد یک راه حل ساده و ساده نهفته است. Pullix با ترکیب بهترین ویژگی‌های مالی متمرکز و غیرمتمرکز، کاربران را قادر می‌سازد تا در حین دسترسی به دارایی‌های مختلف، از جمله ارزهای دیجیتال، کیف پول‌های خود را ایمن مدیریت کنند. این ادغام درها را به روی بازار عظیم فارکس باز می کند که دارای حجم روزانه 6.6 تریلیون دلار است.

علاوه بر این، دارندگان توکن PLX از مزایایی مانند تخفیف در کارمزد معاملات و مدل اشتراک سود مشابه «تجارت برای برد» بهره می برند که در آن شرط‌بندان و معامله‌گران فعال بخشی از درآمد روزانه پولیکس را دریافت می‌کنند. همانطور که فعالیت تجاری پولیکس رشد می کند، جوایز برای بازیکنان نیز افزایش می یابد. علاوه بر این، توکن PLX بومی یک مکانیسم سوختگی کاهش تورم را اتخاذ می کند که به تدریج عرضه کل آن را در طول زمان کاهش می دهد.

آیا پولیکس (PLX) ارزش در نظر گرفتن سودهای بزرگ امسال را دارد؟

تصمیم در نظر گرفتن Pullix به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری در سال جاری کاملاً به شما بستگی دارد، اما این ارز دیجیتال پتانسیل قابل توجهی برای تبدیل شدن به یک رقیب قدرتمند در بازار DeFi را نشان داده است. نوآوری ترکیبی آن از ادغام CeFi و DeFi اولین در نوع خود است و با ویژگی هایی که همراه آن است، Pullix به نرخ پذیرش قابل توجهی ملزم است.

پس از اولین حضور خود در Uniswap، Pullix اعلامیه مهمی را به جامعه خود ارائه کرد – قصد دارد نقدینگی DEX خود را برای یک دوره دو ساله ارائه دهد. این اقدام برای اطمینان از اینکه کاربران تعهد آن به اعتماد و تعهد به تجربه خرید بهتر را درک می‌کنند انجام می‌شود.

– تبلیغات –

علاوه بر این، در 40 دقیقه اول پس از فهرست شدن Pullix در Uniswap، فعالیت معاملاتی افزایش یافت و در کمتر از 2 روز، حجم معاملات تقریباً 3 میلیون دلار افزایش یافت و بیش از 1.35 میلیون دلار توکن PLX مبادله شد. همه اینها به احتمال ثبت رکوردی باورنکردنی در سال جاری توسط پولیکس اشاره دارد.

عامل دیگری که ممکن است شما را ترغیب به خرید پولیکس کند، این است که چگونه ارز رمزنگاری شده توسط پیوندهای قوی با بازارهای مالی مختلف از جمله بخش مشتقات OTC پشتیبانی می شود. علاوه بر این، با هدایت یک نقشه راه استراتژیک، Pullix حمایت ثابتی را از حامیان خود کسب می کند که به چشم انداز آینده خود ابراز اطمینان می کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Pullix به لینک های زیر مراجعه کنید:

از پولیکس دیدن کنید

به جوامع پولیکس بپیوندید

از طریق بیت‌مارت خرید کنید

سلب مسئولیت: این بیانیه مطبوعاتی توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه خسارت یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله مطبوعاتی ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود قبل از اقدام بر روی هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه