Top 5 Altcoins Not to Miss

5 آلتکوین برتر که نباید قبل از افزایش ارزش آنها در سال 2024 از دست بدهید


در حالی که این صنعت در ماه گذشته شاهد افزایش آلتکوین های زیادی بوده است، بسیاری از معامله گران انتظار دارند روند صعودی حتی قابل توجهی در ماه مارس داشته باشند. بسیاری از آلت کوین ها ممکن است به زودی سطح بالایی از نوسانات را به سمت بالا تجربه کنند. ما تجزیه و تحلیل عمیقی از داده‌های نمودار، گزارش‌های خبری و سایر شاخص‌ها انجام دادیم تا مشخص کنیم کدام پنج ارز دیجیتال می‌توانند بیشترین بازدهی را برای معامله‌گران فراهم کنند. در نتیجه، ما روی پیش فروش KangaMoon به همراه Mantle، NEAR Protocol، THORChain و Pyth Network تمرکز خواهیم کرد تا مشخص کنیم کدام یک از بهترین آلتکوین ها برای خرید است.

5 معامله‌گر آلت‌کوین نمی‌خواهند این مارس را قبل از افزایش ارزش خود از دست بدهند.

  • KangaMoon (KANG) – میم سکه مبتنی بر جامعه با عناصر Social-Fi و P2E
  • Mantle (MNT) – یک نشانه حکمرانی محکم که در اکوسیستم خود کاربرد زیادی دارد
  • پروتکل NEAR (NEAR) – پروژه ای با تمرکز بر کاربرپسندی و ذخیره سازی
  • THORChain (RUNE) – پروتکل نقدینگی متقابل زنجیره غیرمتمرکز
  • شبکه Pyth (PYTH) – به کاربران اجازه می دهد تا داده های بازار مالی را از ناشران اصلی استخراج کنند

در بهترین آلتکوین‌های مارس ۲۰۲۴ عمیق‌تر شوید

● KangaMoon (KANG)

کانگامون (KANG) یک پروژه پیش فروش است که یک پلتفرم جامعه محور با فعالیت های سرگرم کننده با فرصت های کسب درآمد متنوع ایجاد می کند. به طور خاص، هر چالشی که بازیکنان در بالای پلتفرم انجام می‌دهند به آن‌ها امکان کسب درآمد را می‌دهد، جایی که هر برد می‌تواند به ارزش و پاداش واقعی تبدیل شود. دارندگان Crypto KANG حتی برای دریافت توکن های بیشتر نیازی به انتظار برای راه اندازی پروژه نخواهند داشت. با این حال، این پلتفرم یک جامعه جذاب و پر جنب و جوش را تقویت خواهد کرد.

دارندگان کریپتو KANG به آیتم های Social-Fi نیز دسترسی خواهند داشت. به این ترتیب، آنها می توانند چالش های هفتگی، ماهانه یا حتی سه ماهه را برای دسترسی به هدایای ویژه و سایر جوایز تکمیل کنند. کسانی که علاقه ای به شرکت مستقیم ندارند همیشه می توانند مسابقات را تماشا کنند و برای دریافت جوایز از این طریق شرط بندی کنند. همچنین فرصت‌های P2E وجود خواهد داشت که بازیکنان می‌توانند آیتم‌های کمیاب درون بازی را با برنده شدن در مسابقات به دست آورند. قیمت شروع KANG 0.005 دلار بود، اما در مرحله 2 ICO رمزنگاری، به 0.0075 دلار افزایش یافت و 50٪ بازده سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران اولیه فراهم کرد. اکنون برای جهش دیر نیست، زیرا تحلیلگران در زمان عرضه 100 برابر افزایش قیمت را پیش بینی می کنند. این جنبه ها آن را به یکی از بهترین آلتکوین ها برای سرمایه گذاری تبدیل می کند.

● مانتو (MNT)

Mantle (MNT) به عنوان یک توکن حکومتی و کاربردی در اکوسیستم خود عمل می کند و در Mantle DAO استفاده می شود. علاوه بر این، شبکه آن با کارمزدهای پایین متمایز است و کاربران حتی می‌توانند برای نگهداری و تجارت کریپتو پاداش دریافت کنند. این جنبه ها آن را به یک ارز دیجیتال مبتنی بر جامعه تبدیل می کند. در هفته گذشته 25 درصد افزایش یافته است و با این نرخ ممکن است ارزش آن افزایش یابد و آن را تبدیل به یک ارز دیجیتال قوی برای هدف گذاری کند.

● پروتکل NEAR (NEAR)

پروتکل NEAR (NEAR) نیز موضع خوش بینانه ای را نشان می دهد، زیرا شبکه ای برای برنامه های غیرمتمرکز (dApps) است و به عنوان رقیب اصلی اتریوم با تاکید بر کاربرپسندی دیده می شود. ارز رمزنگاری شده بومی آن، NEAR، برای پرداخت هزینه های تراکنش و ذخیره سازی در بالای پلتفرم استفاده می شود. به همین ترتیب، 25 درصد افزایش یافته است و پتانسیل بازگشت سرمایه بالایی دارد و آن را به یکی از بهترین آلتکوین ها برای تماشا تبدیل می کند.

● THORCchain (RUNE)

THORChain (RUNE) یک پروتکل نقدینگی متقابل زنجیره ای غیرمتمرکز است. از طریق آن، هر کسی می تواند دارایی ها را بین شبکه های بلاک چین معامله کند. ارز دیجیتال بومی، RUNE، برای اهرم نقدینگی ارائه شده از طریق مدل نقدینگی مبتنی بر لغزش استفاده می‌شود تا مبادله توکن‌های زنجیره‌ای بدون درز را امکان‌پذیر کند. علاوه بر این، شبکه آن همچنین به اپراتورهای گره در قالب رمزنگاری RUNE برای ایمن سازی شبکه خود پاداش می دهد. همچنین به عنوان یک رمزارز بومی برای پرداخت سوخت برای تمام تراکنش های جاری استفاده می شود. علاوه بر این، RUNE در هفته گذشته 27 درصد جهش کرده است و ممکن است به زودی به ارتفاعات جدیدی برسد.

● شبکه Pyth (PYTH)

شبکه Pyth (PYTH) یک اوراکل غیرمتمرکز است که به هر کسی اجازه می‌دهد تا داده‌های بازار مالی را از ناشران اصلی استخراج کند. پروتکل آن ورودی ارائه دهنده داده را جمع می کند تا هر 400 میلی ثانیه یک قیمت واحد و فاصله اطمینان ایجاد کند. علاوه بر این، ارز دیجیتال بومی آن، PYTH، از نظر حجم و ارزش معاملات در حال افزایش بوده و تنها در هفته گذشته 25 درصد افزایش یافته است. اگر این حرکت را حفظ کند، احتمالاً در سال 2024 و پس از آن به ارتفاعات جدیدی خواهد رسید.

– تبلیغات –

آیا افزایش آلتکوین در سال 2024 وجود خواهد داشت و اگر چنین است، چه زمانی احتمال وقوع آن بیشتر است؟

پیش‌بینی دقیق چشم‌انداز قیمت آینده برای بسیاری از ارزهای دیجیتال می‌تواند برای هر کسی چالش‌برانگیز باشد و هرگز تضمین ۱۰۰ درصدی وجود ندارد که پیش‌بینی‌ها دقیق باشند. با این حال، تجزیه و تحلیل بازار فعلی نشان می دهد که سال 2024 فرصت های خوبی را برای کسانی که به دنبال آلت کوین ها برای تنوع هستند، ارائه می دهد. به طور خاص در مارس 2024، KangaMoon (KANG) و پیش فروش آن یک فرصت خوب برای کسانی است که به دنبال یک فرصت رشد 100 برابری هستند.

آیا ارزش دریافت KangaMoon (KANG) در مارس 2024 را دارد؟

عوامل متعددی می تواند انجام دهد کانگامون یکی از بهترین آلتکوین ها برای خرید برای کسانی که به دنبال تنوع بخشیدن به دارایی های خود در سال 2024 هستند:

  • این پروژه علیرغم شروع پیش فروش خود، با پیش بینی 100 برابری پس از عرضه عمومی، در حال حاضر 50 درصد بازگشت سرمایه برای اولین سرمایه گذاران ارائه کرده است.
  • در مرحله 1 پیش فروش خود 200000 دلار جمع آوری کرد و در حال حاضر بیش از 350000 دلار است که به معنای علاقه زیادی است.
  • KangaMoon عناصر اجتماعی منحصر به فرد را معرفی می کند و یک رویکرد جامعه محور را اجرا می کند.
  • برای تمام خریدهای انجام شده در مرحله 2، 10٪ پاداش وجود دارد، که می تواند برای کسانی که زودتر به پروژه می پیوندند، ارزش بیشتری داشته باشد.

نتیجه گیری در مورد 5 آلتکوین برتر برای خرید در مارس 2024

در حالی که برخی نگران نوسانات ارزهای دیجیتال هستند، این دقیقاً دلیلی است که بسیاری این صنعت را بهترین فرصت برای بازدهی قابل توجه می دانند. در اطراف KangaMoon، همراه با آلتکوین هایی مانند Mantle، NEAR Protocol، THORChain و Pyth، سر و صدای زیادی وجود دارد که آن را به یکی از ۵ آلتکوین برتر برای ورود به آن تبدیل می کند.

در حالی که هر پنج مورد از این آلتکوین ها فرصت های خوبی را ارائه می دهند، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال همچنان باید تحقیقات خود را انجام دهند و تمام خطرات مرتبط با سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را درک کنند. همچنین، در حالی که همه آنها دارای پتانسیل رشد قابل توجهی هستند، بر اساس عملکرد اخیر و معیارهای نمودار کلی، KANG دارای بالاترین فرصت بازگشت سرمایه در ۱۰۰ برابر است که آن را به یکی از بهترین آلتکوین ها برای خرید تبدیل می کند.

امروز فرصت های هیجان انگیز پیش فروش کانگامون (KANG) را کشف کنید!

سایت اینترنتی

به انجمن تلگرام ما بپیوندید

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه