5 آلت کوین با بودجه زیر 0.10 دلار که باید در نظر بگیرید


این مقاله به بررسی پنج توکن با قیمت پایین می‌پردازد که پتانسیل سودهای قابل‌توجهی را در هنگام از سرگیری حرکت بازار صعودی دارند.

جنون صعودی بازار کریپتو با یک شکست لحظه ای روبرو شد زیرا بیت کوین تحت اصلاحات قیمتی مورد انتظار قرار گرفت. با این وجود، روند نزولی فرصت دیگری را برای جامعه سرمایه‌گذاری فراهم کرده است تا پروژه‌های نمادین مختلف را با قیمت‌های تخفیف خریداری کنند.

در همین حال، برخی از سرمایه گذاران نگران سکه های گران قیمت ممکن است مطمئن نباشند که کدام گزینه با قیمت پایین تر را بررسی کنند. با توجه به این موضوع، The Crypto Basic به بررسی پنج دارایی مقرون به صرفه می پردازد که ارزش بررسی این فصل صعودی را دارند.

VeChain (VET)

در بالای این لیست، VeChain (VET)، یک پروژه رمزنگاری است که راه حل هایی را برای بازار زنجیره تامین تریلیون دلاری ارائه می دهد. در زمان انتشار، VET با 0.04047 دلار معامله شد که در 24 ساعت گذشته 2 درصد کاهش داشت.

POE اخیراً توانایی خود را برای دستیابی به سودهای قابل توجه در بازار صعودی ثابت کرده است و طی سه هفته 94 درصد افزایش یافته است. این رالی صعودی بین 24 ژانویه، زمانی که VET با حداقل 0.0265 دلار معامله شد، و 16 فوریه، زمانی رخ داد که به 0.051 دلار جهش کرد.

علاوه بر این، تحلیلگران برجسته در جامعه کریپتو، مانند علی مارتینز، معتقدند که VeChain در شرف 0.7 دلار در این فصل. در حالی که این رقم نشان دهنده سود بالقوه 1629٪ است، تحلیلگرانی مانند EGRAG معتقدند که مقصد VET می تواند باشد افزایش 14600 درصدی جاه طلبانه تر به 2.5 دلار.

گالا (گالا)

گالا (GALA) یکی از پروژه های رمزنگاری پیشرو در بخش بازی است. این در نتیجه همکاری توسعه دهندگان بازی های ممتاز که به بازگرداندن ارزش به بازیکنان از طریق فناوری بلاک چین و وب 3 اختصاص یافته بودند، پدیدار شد.

– تبلیغات –

با توجه به برجستگی آن در بخش ها، این توکن در 30 روز گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است. به طور خاص، GALA از 0.02639 دلار به بالاترین قیمت سالانه 0.08199 دلار رسید. این به معنای افزایش خیره کننده 210 درصدی در کمتر از چهار هفته است.

در زمان مطبوعات، گالا معاملات در 0.05465 دلار به دلیل کاهش 13.3 درصدی در هفت روز گذشته.

شبکه سلر (CELR)

شبکه Celer (CELR) یک پروژه رمزنگاری است که دسترسی یکپارچه به DeFi، NFT، GameFi و مدیریت زنجیره متقابل را تنها با یک کلیک تسهیل می کند.

از طریق Celer Inter-chain Messaging Framework، توسعه‌دهندگان می‌توانند برنامه‌های غیرمتمرکز درون زنجیره‌ای بسازند و به آن‌ها دسترسی به استفاده کارآمد از نقدینگی، منطق برنامه سازگار و حالت‌های مشترک را بدهند.

در زمان انتشار این گزارش، CELR پس از افت بیش از 3.34 درصدی در روز گذشته، با قیمت 0.0295 دلار معامله می شد. علیرغم کاهش اخیر بازار، CELR از روند صعودی 30 روزه خود 23 درصد سود را حفظ کرده است.

هلیوم موبایل (MOBILE)

شبکه هلیوم یک ابتکار زیرساخت بی‌سیم غیرمتمرکز است که بر اساس فناوری بلاک چین ساخته شده است. این به نهادهای مختلف اجازه می دهد تا شبکه های بی سیم را از طریق مشوق های توکن ایجاد و مدیریت کنند.

همچنین به بلاک چین Solana به عنوان چارچوب اصلی خود متکی است. اضافه شدن آن به Solana احتمالاً عملکرد توکن اصلی آن، MOBILE را افزایش داده است.

به طور خاص، MOBILE در کمتر از دو هفته در دسامبر 2023 یک صفر پیشرو را لغو کرد. جهش شدیدی 2730 درصدی از 0.0002412 دلار در 5 دسامبر به 0.006828 دلار در 19 دسامبر داشت.

نشانه IQ

در همین حال، IQ Token یکی دیگر از پروژه‌های با رشد سریع است که در این رونق توجه فعالان بازار کریپتو را به خود جلب کرده است. در میان کاهش اخیر، ضریب هوشی در مسیر 30 روزه خود 97 درصد افزایش داشته است.

مانند MOBILE، ضریب هوشی صفر اول را ظرف 30 روز لغو کرد و بین پایان فوریه و اوایل مارس بیش از 200 درصد افزایش یافت. در زمان انتشار، 0.01454 دلار معامله شد.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-منبع

نوشته‌های مشابه