5 سکه برتر P2E برای پرش 100 برابری در سال 2024 این فرصت را از دست ندهید


همگام شدن با بازار کریپتو که به سرعت در حال تغییر است می تواند دشوار باشد. اما یک چیز مطمئن است، توکن‌های بازی به برد (P2E) موج می‌زنند. امروز نگاهی دقیق‌تر به پنج سکه برتر P2E می‌اندازیم که قرار است در سال 2024 100 برابر رشد کنند: KangaMoon (KANG)، Floki (FLOKI)، Gala (GALA)، The Sandbox (SAND) و Decentraland (MANA).

KangaMoon (KANG): سکه P2E نوآورانه

اولین مورد در لیست ما است کانگامون (KANG)، یک سکه نوآورانه P2E که در حال حاضر 180٪ بازگشت سرمایه را برای خریداران اولیه فراهم کرده است. اکنون در مرحله 4 پیش فروش خود است و بیش از 3.4 میلیون دلار جمع آوری کرده است و انتظار می رود تا قبل از پایان آوریل 2024 به 4 میلیون دلار برسد. واضح است که معامله گران جهانی از آنچه KangaMoon به بازار بازی های رمزنگاری خواهد آورد هیجان زده هستند.

KangaMoon به زودی یک بازی منحصربه‌فرد P2E را راه‌اندازی می‌کند که در آن KANG به عنوان ارز اصلی درون بازی عمل خواهد کرد. با این سکه P2E می توانید شخصیت های خود را ارتقا دهید و آیتم های درون بازی را خریداری کنید. علاوه بر این، KangaMoon به دارندگان خود دسترسی به چالش های هفتگی، ماهانه یا سه ماهه را ارائه می دهد که در آن می توانند توکن ها یا جوایز بیشتری کسب کنند.

اما چیزی که KangaMoon را متمایز می کند تمرکز آن بر بازگشت به جامعه است. به عنوان مثال، KangaMoon قبل از پایان پیش فروش، به فعال ترین اعضای انجمن با توکن های رایگان KANG پاداش می دهد. در نتیجه، این بازی P2E ممکن است فعال ترین جامعه را در فضا داشته باشد زیرا معامله گران بیشماری برای لایک کردن/اشتراک گذاری/بازتوییت پست های رسانه های اجتماعی KangaMoon عجله دارند.

این سکه بازی کریپتو اکنون فقط 0.014 دلار ارزش دارد زیرا در مرحله 4 پیش فروش آن قرار دارد. با این حال، آینده آن به لطف پیوندهایش با بازار بازی های P2E، که یاهو فاینانس ادعا می کند تا سال 2028 می تواند به 885 میلیون دلار برسد، روشن به نظر می رسد. تحلیلگران برجسته بازار پیش بینی می کنند که KANG پس از فعال کردن Tier-1 CEX در سه ماهه دوم سال 2024، 100 برابر رشد خواهد کرد.

گالا (GALA): دستاوردهای قابل توجهی را تجربه کنید

در قلمرو توکن های P2E، گالا (GALA) یک ستاره است. این توکن کلیدی است که به شما امکان می دهد دارایی های درون بازی را در بازار بازی های گالا بخرید یا معامله کنید. و با رشد سریع اکوسیستم آنها، به نظر می رسد GALA به زودی سر به فلک کشیده است. در 30 روز گذشته، قیمت گالا از 0.030 دلار به 0.069 دلار افزایش یافته است. در همین حال، ارزش بازار آن از 839 میلیون دلار به 2.09 میلیارد دلار افزایش یافت.

از دیدگاه تحلیل تکنیکال، سکه گالا ممکن است این روند صعودی را ادامه دهد. لازم به ذکر است که 27 اندیکاتور فنی برای این سکه P2E در منطقه خرید قرار دارند. نه تنها این، گالا اکنون بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 و 100 روزه خود معامله می شود. در نتیجه، تحلیلگران بازار پیش بینی کردند که گالا قبل از شروع سه ماهه سوم سال 2024 به 0.088 دلار برسد.

– تبلیغات –

Sandbox (SAND): یک سکه P2E که مورد توجه جریان اصلی قرار می گیرد

در Sandbox (SAND)، بازیکنان می‌توانند برای کسب درآمد از تجربه‌های بازی خود، توکن‌های SAND را ایجاد، بدست آورند و استفاده کنند. SAND با زیرساخت قوی بلاک چین و جامعه ای پر رونق، به یکی از پیشتازان در زمینه بازی های P2E تبدیل شده است.

در 30 روز گذشته، قیمت The Sandbox از 0.51 دلار به 0.70 دلار افزایش یافته است. ارزش بازار آن از 1.15 میلیارد دلار به 1.57 میلیارد دلار در آن دوره افزایش یافت. علاوه بر این، 26 نشانگر فنی برای رمزنگاری The Sandbox سبز چشمک می زنند. با معامله این سکه P2E بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 و 100 روزه، کارشناسان پیش بینی می کنند که Sandbox در سه ماهه دوم 2024 به 1.04 دلار افزایش یابد.

Decentraland (MANA): تجارت در رنگ سبز

Decentraland (MANA) با دنیای اجتماعی مجازی مبتنی بر اتریوم پیش می رود که به کاربران اجازه می دهد تجربیات مجازی ایجاد، کشف و کسب درآمد کنند. با مدل حاکمیت DAO و اکوسیستم فراجهانی در حال گسترش، MANA پتانسیل پیشرفت جدی در بخش P2E را دارد.

از نظر قیمت Decentraland، در 30 روز گذشته از 0.50 دلار به 0.67 دلار رسیده است. ارزش بازار آن از 954 میلیون دلار به 1.29 میلیارد دلار در آن دوره افزایش یافت. علاوه بر این، اکنون 28 نشانگر فنی برای این سکه P2E سبز نشان داده شده است. بنابراین، تحلیلگران بازار پیش‌بینی صعودی برای قیمت Decentraland کرده‌اند – تا قبل از سه ماهه سوم سال 2024 به 1.07 دلار افزایش یابد.

کدام سکه بازی رمزنگاری اولین بار 100 برابر خواهد شد؟

KangaMoon ممکن است بهترین سکه P2E برای تماشا باشد. در حالی که سایر سکه‌های بازی کریپتو مانند Floki، Gala، The Sandbox و Decentraland ارزش بازار بالایی دارند، KangaMoon تنها 14 میلیون دلار دارد. با توجه به نیاز بسیار کمی برای رشد، می تواند تمام سکه های دیگر را در گرد و غبار رها کند. اگر به این ارز دیجیتال متحول کننده بازی علاقه مند هستید، پیوندهای زیر را دنبال کنید و در هر خرید 10 درصد پاداش دریافت کنید.

امروز فرصت های هیجان انگیز پیش فروش کانگامون (KANG) را کشف کنید!

سایت اینترنتی

به انجمن تلگرام ما بپیوندید

سلب مسئولیت: این بیانیه مطبوعاتی توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه خسارت یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله مطبوعاتی ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود که قبل از اقدام به هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بر عهده بگیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-منبع

نوشته‌های مشابه