AIO Exchange شراکت استراتژیک با BTSE ایجاد می کند


دبی، امارات 26 مارس 2024 – AIO Exchange، پلتفرم معاملاتی پیشرو ارزهای دیجیتال که به دلیل جمع آوری نقدینگی از بیش از 16 صرافی پیشرو جهانی شناخته شده است، یک همکاری استراتژیک با BTSE، یک صرافی دارایی دیجیتال پیشرو و تاسیس شده اعلام کرده است.

این قرارداد همکاری باعث می‌شود که دو صرافی فناوری‌ها و زیرساخت‌های تجاری مربوطه خود را ادغام کنند تا تجربه معاملاتی یکپارچه‌تر، کارآمدتر و بهینه‌تر را برای کاربران هر دو پلتفرم فراهم کنند. بازرگانان از طریق این ادغام از دسترسی گسترده به بازار، هزینه‌های کمتر، سرعت اجرای سریع‌تر و اکوسیستم تجاری برتر بهره‌مند خواهند شد. این همچنین به این معنی است که کاربران AIO Exchange می‌توانند مستقیماً به BTSE دسترسی داشته باشند و با تأثیر فوری معامله کنند.

از طریق این مشارکت، معامله‌گران به مجموعه وسیع‌تری از بازارها، انواع سفارش‌ها و ارزهای رمزنگاری شده در یک پلتفرم ساده و ساده دسترسی خواهند داشت – بدون نیاز به جابجایی بین چندین صرافی.

مشارکت استراتژیک دفتر سفارشات یکپارچه و نقدینگی عمیق‌تری را برای بهبود قیمت‌گذاری در هر دو صرافی فراهم می‌کند، که در نتیجه افزایش جریان سفارش و اتصال به بازار، سرعت اجرای سریع‌تر و اسپردهای محدودتر را ممکن می‌سازد. معامله‌گران می‌توانند با بهره‌گیری از ساختارهای کارمزد رقابتی هر صرافی از هزینه‌های معاملاتی کمتر بهره ببرند و در عین حال به مجموعه گسترده‌تری از توکن‌های فهرست‌شده در بورس AIO و همچنین محصولات درجه یک سازمانی مانند معاملات آتی موجود در BTSE دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این، ادغام، مدیریت پورتفولیو را از طریق مدیریت یکپارچه حساب و قابلیت های گزارش بهبود می بخشد، و کاربران منابع بین پلتفرمی اضافی مانند ابزارهای تجزیه و تحلیل و محتوای آموزشی دریافت می کنند.

جدا از دستاوردهای فوری برای معامله گران، این توافق همچنین نقطه عطفی برای بخش پررونق دارایی دیجیتال است. با این مشارکت، AIO Exchange و BTSE روحیه مشارکتی مشارکتی بر رقابت را نشان می‌دهند – روحی که می‌تواند به سوق دادن صنعت به سمت بلوغ و شکوفایی بیشتر در کل کمک کند.

تجربه معامله گر برای هر دو صرافی اولویت اصلی است، بنابراین یکپارچه سازی در مراحل به دقت مدیریت می شود. فاز اولیه شاهد استقرار پروتکل‌های اتصال چند پلتفرمی هسته‌ای در ماه آینده خواهد بود.

این همکاری برجسته نشان دهنده تعهد هر دو مبادله برای هدایت نوآوری معنادار است که چشم انداز دارایی دیجیتال را تقویت می کند. با پیوستن به نیروها، AIO Exchange و BTSE Exchange با هدف توسعه یک تجربه تجاری یکپارچه بهترین در کلاس قادر به پاسخگویی به نیازهای در حال تکامل همه کاربران، از مبتدیان گرفته تا موسسات پیچیده هستند.

– تبلیغات –

درباره BTSE

BTSE یک صرافی دارایی دیجیتال پیشرو است که راهی آسان و امن برای تجارت ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. به عنوان صرافی برای همه چیزهای رمزنگاری، BTSE یکی از قابل اعتمادترین پلتفرم‌های رمزنگاری برای موسسات، کاربران خرده‌فروشی و معامله‌گرانی است که برای اولین‌بار استفاده می‌کنند. BTSE چندین فناوری تجاری را توسعه داده است که در سراسر صنعت به کار گرفته شده است و استانداردهای جدیدی را برای برتری و نوآوری در دنیای تجارت دارایی دیجیتال تعیین می کند. علاوه بر این، BTSE مجوز فناوری پیشرو در صنعت خود را برای مبادلات در سراسر جهان از طریق راه حل های مبادله برچسب سفید خود، تقویت اکوسیستم BTSE و اتصال مالی سنتی با دارایی های دیجیتال در همه جا صادر می کند. در مورد BTSE بیشتر بخوانید

درباره AIO Exchange

AIO Exchange یک پلتفرم معاملاتی پیشرو در ارزهای دیجیتال است که نقدینگی را از بیش از 16 صرافی بزرگ جهانی جمع آوری می کند. این شرکت که در سال 2021 تأسیس شد، به سرعت به دلیل ارائه دسترسی معامله‌گران به هزاران دارایی دیجیتال در یک رابط یکپارچه، در حالی که بهترین نرخ‌های اجرایی صنعت و کارمزدهای بسیار پایین را ارائه می‌دهد، شناخته شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد AIO Exchange، لطفا از AIO Exchange دیدن کنید.

ایکس

تلگرام

اینستاگرام

تماس رسانه ای:

ندیم عالم
افسر ارشد بازاریابی
[email protected]

سلب مسئولیت: این بیانیه مطبوعاتی توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه خسارت یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله مطبوعاتی ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود قبل از اقدام بر روی هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه