Bonk (BONK) و Book of Meme (BOME) مشاهده افزایش قیمت، سکه جدید میم برای تحت الشعاع قرار دادن هر دو در سه ماهه دوم


Bonk (BONK) طی سال گذشته شاهد رشد تصاعدی بوده است و پس از جهش ارزش 5550.3 درصدی، آن را به یکی از بزرگترین میم کوین ها در صنعت تبدیل کرده است. با این حال، او تنها نیست زیرا با رقابت قوی روبرو است. به عنوان مثال، Book of Meme (BOME) نیز رشد استثنایی داشته است و تنها در 14 روز گذشته 22345.7 درصد رشد داشته است و آن را به عنوان یکی از بزرگترین سکه های میم در حال رشد قرار داده است.

رشد آنها چشمگیر بوده است، اما برای کسانی که از دست داده اند، KangaMoon (KANG) اکنون فرصتی برای ورود به یک پروژه با بازده بالا فراهم می کند، زیرا پیش بینی می شود ارزش آن 100 برابر افزایش یابد که توسط اکوسیستم و رویکرد عظیم خود، مدیریت می شود. انجمن.

Bonk (BONK) 5550.3% افزایش یافت – آیا رالی به پایان رسیده است؟

Bonk (BONK) یک روند صعودی عظیم را در نمودار تجربه کرد که در نتیجه memecoin به حجم معاملات 275 میلیون دلار رسید. علاوه بر این، قیمت بانکی 5550.3 درصد نسبت به سال گذشته (YTD) افزایش یافته است و تنها در 30 روز گذشته با 100 درصد افزایش قیمت، ارزش آن دو برابر شده است.

در هفته قبل، کریپتو Bonk نیز 21.7 درصد افزایش یافت، جایی که ارزش آن از حداقل 0.00002127 دلار به بالاترین 0.00002925 دلار رسید. در نتیجه، تحلیلگران نسبت به آینده آن خوش بین هستند و پیش بینی قیمت Bonk می تواند سال 2024 را با 0.000036 دلار به پایان برساند.

Book of Meme (BOME) 22,345.7% افزایش یافت – آیا سرمایه گذاران فرصت خود را از دست دادند؟

Book of Meme (BOME) یکی دیگر از ارزهای دیجیتال جدیدتر است که به فضای Web3 پیوست، اما این کار را با یک رالی عظیم انجام داد. به طور خاص، از 14 مارس 2024 یا 14 روز پیش، ارزش ارز دیجیتال Book of Meme تا 22345.7 درصد افزایش یافته است.

این نشان دهنده افزایش چشمگیر برای قیمت کتاب میمو همین هفته گذشته از 0.012 دلار به 0.016 دلار رسید. طبق داده های RSI و MACD، آینده آن نیز صعودی است و بر اساس پیش بینی قیمت Book of Meme، بالاترین قیمتی که می تواند در سال 2024 به آن برسد 0.59 دلار است و آن را به عنوان یکی از سکه های میم قرار می دهد که باید تحت نظارت باشد.

KangaMoon (KANG) رشد انفجاری 100 برابری قیمت را تجربه خواهد کرد و ROI عظیمی را ارائه خواهد کرد

کانگامون (KANG) می تواند سطح قابل توجهی از رشد را در فضای میم سکه تجربه کند زیرا یک اکوسیستم غنی را معرفی می کند که پر از ویژگی های مختلف است که مورد علاقه علاقه مندان است. KANG علاوه بر خدمت به عنوان یک توکن ابزار، عملکرد بالایی در ویژگی‌های Social-Fi اکوسیستم، رویکرد جامعه محور و عناصر Play-to-Earn (P2E) دارد که آن را به یکی از هیجان‌انگیزترین ممکوین‌ها تبدیل می‌کند.

– تبلیغات –

به طور خاص، در بالای پلتفرم، بازیکنان می توانند به صورت جهانی متصل شوند و در مسابقات برای آزمایش مهارت های خود مبارزه کنند. آنها می توانند با شرکت در رویدادهای اجتماعی یا برنده شدن در مسابقات جوایزی دریافت کنند. علاوه بر این، همه به یک بازار خاص دسترسی دارند. در آن، همه آنها توانایی خرید، فروش یا تجارت هر گونه دارایی درون بازی، از جمله شخصیت های دیجیتال یا کلکسیون ها را دارند.

علاوه بر این، در طول ICO بلاک چین، KangaMoon افزایش سریعی را تجربه کرد، جایی که از 0.005 دلار به 0.014 دلار رسید و جهشی 180 درصدی را نشان داد. همچنین 3.2 میلیون دلار جمع آوری کرده است و پیش بینی می شود تا پایان آوریل به 4 میلیون دلار برسد. تحلیلگران افزایش ۱۰۰ برابری قیمت را پیش‌بینی می‌کنند که آن را به یکی از بهترین میم‌کوین‌های جدید تبدیل می‌کند.

خلاصه

واضح است که Bonk و Book of Meme فضای سکه میم را طوفانی به خود اختصاص داده اند. با این حال، یکی از جدیدترین پروژه‌ها، KangaMoon است که می‌تواند بر نمودارها تسلط داشته باشد تا به یک بازیگر اصلی در صنعت تبدیل شود. این جنبه‌ها آن را به عنوان یکی از داغ‌ترین ارزهای دیجیتال سال 2024 معرفی می‌کنند.

امروز فرصت های هیجان انگیز پیش فروش کانگامون (KANG) را کشف کنید!

سایت اینترنتی

به انجمن تلگرام ما بپیوندید

سلب مسئولیت: این بیانیه مطبوعاتی توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه خسارت یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله مطبوعاتی ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود که قبل از اقدام به هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بر عهده بگیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-منبع

نوشته‌های مشابه