Bonk Inu (BONK) Flips Floki Inu (FLOKI) پس از افزایش 55٪ در دو هفته: جزئیات

TL; DR

  • Bonk Inu (BONK)، یک میم سکه مبتنی بر Solana، طی دو هفته گذشته بیش از 50 درصد افزایش یافته است و با ارزش بازار تقریباً 1.6 میلیارد دلار، پنجمین در گروه خود شده است.
  • رشد آن با علاقه شدید سرمایه‌گذاران و فهرست‌بندی‌ها در صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند Binance و Coinbase تقویت شده است.

BONK از نردبان کریپتو بالا می رود

اصلاحات حاکم بر بازار ارزهای دیجیتال در چند هفته گذشته بیش از حد مشهود بوده است، زیرا دارایی های دیجیتال پیشرو مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، سولانا (SOL)، دوج کوین (DOGE) و تعداد بیشتری شاهد کاهش قابل توجه قیمت بوده اند. .

شرط طاقچه سکه میم استمتفاوت نیست، با بیشتر نشانه ها در رنگ قرمز. با این حال، چند استثنا وجود دارد، از جمله میم کوین محبوب مبتنی بر Solana – Bonk Inu (BONK) – که تقریباً 55٪ افزایش یافته است. در مقیاس دو هفته ای(بر اساس داده های CoinGecko).

قیمت BONK
قیمت BONK، منبع: CoinGecko

ارزش بازار آن اخیراً نزدیک شده استبه 1.6 میلیارد دلار رسید، بنابراین از فلوکی اینو (FLOKI) پیشی گرفت و به پنجمین سکه بزرگ میم تبدیل شد. در حال حاضر، BONK شصت و پنجمین ارز دیجیتال بزرگ است که ارزش بازار آن بالاتر از آلتکوین های محبوب Axie Infinity (AXS)، The Sandbox (SAND)، Aave (AAVE) و Algorand (ALGO) است.

همچنین دومین میم کوین بزرگی است که بر روی بلاک چین Solana ساخته شده است و تنها پس از آن قرار داردdogwifhat(WIF). ارزش بازار دومی در پایان ماه مارس به حدود 5 میلیارد دلار رسید و به سطح فعلی خود یعنی حدود 2.5 میلیارد دلار رسید.

ظهور چشمگیر BONK

سکه میم در دسامبر 2022 نور روز را دید، اما یک سال بعد شروع به خبرساز شدن کرد. در آن زمان، قیمت آن به طور تصاعدی به سمت شمال حرکت کرد که توسط آن تقویت شد بزرگهیجان سرمایه‌گذار، پشتیبانی از افراد برجسته و فهرست شدن در صرافی‌های ارزهای دیجیتال پیشرو.

مانندCryptoPotatoگزارش شده است، مقداریازغول هایی که قبلا BONK را پذیرفته اند عبارتند از Binance، Coinbase، Bybit، Kraken، KuCoin و بسیاری دیگر.

پیشنهاد ویژه (با حمایت مالی)

پیشنهاد محدود 2024 برای خوانندگان CryptoPotato در Bybit: از این پیوند برای ثبت نام و باز کردن موقعیت 500 دلاری BTC-USDT در Bybit Exchange به صورت رایگان استفاده کنید!

نوشته‌های مشابه