قیمت بنک به کاهش خود ادامه می دهد، معامله گران از جایگزین جدید سکه سولانا میم حمایت می کنند

از آنجایی که بازار کریپتو با فشار فروش قوی در حال افزایش است، Bonk از نظر فرسودگی بدتر شده است و امروز 7 درصد کاهش یافته است.

با این حال، تحلیلگران نسبت به Sealana، یک پیش فروش جدید Solana که اخیراً از مرز 250 هزار دلار فراتر رفته است، خوش بین هستند.

کاهش قیمت BONK اما تحلیلگران به چشم انداز بلندمدت خوشبین هستند

علیرغم اینکه Bonk امروز با مشکل مواجه است، معامله گران پیش بینی می کنند که مسیر بازه زمانی بالاتر آن صعودی باقی بماند.

Bonk در حال حاضر با قیمت 0.00002507 دلار معامله می شود که امروز 7 درصد کاهش، این هفته 2.9 درصد و در این ماه 8 درصد کاهش یافته است.

ارزش بازار آن 1.6 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 335 میلیون دلار است.

تریدر کوز تحلیل بازه زمانی بالاتری از اقدام قیمت Bonks ارائه کرد. نشان دادن که اخیراً یک سطح حمایت/مقاومت کلیدی را بازیابی کرده و راه را برای صعود بیشتر باز کرده است.

این تحلیلگر Bonk را دارای یکی از بهترین نمودارهای موجود در جهان توصیف کرد.

در همین حال، WebTrend Analytics حدس و گمان می زند که دومین میم بزرگ سولاناس ممکن است خود را برای حرکت به سمت 0.00005 دلار در هفته های آینده آماده کند.

نمودار 4 ساعته BONKs دقیقاً منعکس کننده بالای دمیدن محلی قبلی است. این احمقانه ترین الگوی تکراری است که تا به حال دیده ایم.

آنها ادامه دادند، RSI، WSI، و اکشن قیمت همه دقیقاً مطابقت دارند. در مقایسه با قیمت قبلی، این نشان می‌دهد که ما چند لحظه با قیمتی دیگر فاصله داریم.

در همین حال، مفسر Gnarleyquinn انتظار دارد با نگاه کردن به آینده، بهتر است از سکه پیشرو سولاناس، Dogwifhat پیشی بگیرید.

WIF تنها میم کوین مبتنی بر Solana است که به طور مداوم در سال 2024 از BONK بهتر عمل کرده است. این تحلیلگر نوشت که بالا با کره وگاس مصادف شد.

Granleyquinn سپس خاطرنشان کرد، تز من همیشه این بوده است که $BONK در دراز مدت عملکرد بهتری خواهد داشت.

با این حال، سایر معامله گران در پیش بینی های Bonk خود احتیاط بیشتری به خرج می دهند. در حالی که CryptoChed موافق است با توجه به اینکه Bonk پتانسیل صعودی خود را حفظ می‌کند، او همچنین بر اهمیت ساختار قیمت آن تأکید می‌کند و اشاره می‌کند که یک اصلاح به سمت پایین محدوده آن 0.000021 دلار نزولی خواهد بود.

Bonk در پایین ترین سطح قوی بوده و در محدوده محلی اوج قرار دارد. عقب نشینی یا شکست کم عمق از اینجا ترجیح داده می شود. با این حال، تحلیلگر توضیح داد، با این حال، بازگشت به محدوده پایین یک نگاه سخت خواهد بود.

با این وجود، اکوسیستم گسترده‌تر سولانا امروز همچنان قدرت خود را نشان می‌دهد و تحلیلگران Sealana را پروژه بعدی می‌دانند که می‌تواند منفجر شود.

سکه SOL Meme جدید برای تماشا: آیا سیلانا می تواند پس از جمع آوری 250 هزار دلار در پیش فروش ادامه دهد؟

نیوزلند، سکه میم خنده دار با تم مهر با الهام از کارتون دهن کثیف South Park با سروصدا وارد بازار شده است.

در حال حاضر در حال پیش فروش است و بیش از 250 هزار دلار در روزهای افتتاحیه خود جمع آوری کرده است. این امر توجه تحلیلگران برجسته بازار و رسانه های سطح یک را به خود جلب کرده است.

در یک ویدیوی اخیر در یوتیوب، ClayBro حدس می‌زد که Sealana دارای پتانسیل 10 برابری است و این آخرین سکه میم سولانا است که برای رالی آماده شده است.

با این حال، ClayBro تنها چهره برجسته ای نیست که حس پیش فروش جدید را ستایش می کند. علیرغم مراحل اولیه آن، غول‌های رسانه‌ای مانند Watcher Guru، Coinpedia و CoinGape همگی این پروژه را به نمایش گذاشته‌اند.

در حالی که جذابیت ممتیک بازیگوش آن بدون شک مورد توجه فعالان بازار قرار گرفته است، شایعاتی مبنی بر راه‌اندازی Sealana توسط تیم Slerf دلیل دیگری برای موفقیت اولیه آن است.

Slerf در ماه مارس به بیش از 450 میلیون دلار ارزش بازار رسید و حتی اتریوم را در حجم معاملات زنجیره ای تحت الشعاع قرار داد. به این ترتیب، اگر زمزمه ها درست باشد، بسیار صعودی خواهد بود.

سیلانا سبک زندگی خود را که در دریا زندگی می‌کرد عوض کرد تا به دنبال ثروت‌های سکه‌های میم برود، که ناشی از رویاهای Lambos و دستاوردهای ظالمانه بود.

پیش فروش Sealana در حال انجام است، اما این تیم یک پوشش از پیش تعیین شده را اعلام نکرده است. این بدان معناست که خریداران بالقوه باید سریعاً اقدام کنند تا از دست ندهند.

از پیش فروش سیلانا دیدن کنید

سلب مسئولیت: مقاله فوق دارای حمایت مالی است. توسط شخص ثالث نوشته شده است. CryptoPotato محتوا، تبلیغات، محصولات، کیفیت، دقت یا سایر مطالب موجود در این صفحه را تایید نمی‌کند یا مسئولیت آن را بر عهده نمی‌گیرد. هیچ چیز در آن نباید به عنوان توصیه مالی تعبیر شود. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود قبل از وارد شدن به هر شرکت یا پروژه ای که ذکر شده است اطلاعات را به طور مستقل و با دقت بررسی کنند و تحقیقات خود را انجام دهند. سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال خطر از دست دادن سرمایه را به همراه دارد، و همچنین به خوانندگان توصیه می شود قبل از تصمیم گیری که ممکن است بر اساس محتوای حمایت شده فوق باشد یا نباشد، با یک متخصص مشورت کنند.

همچنین به خوانندگان توصیه می شود که سلب مسئولیت CryptoPotatosfull را مطالعه کنند.

پیشنهاد ویژه (با حمایت مالی)

600 دلار رایگان بایننس (انحصاری CryptoPotato): از این پیوند برای ثبت حساب جدید و دریافت پیشنهاد خوشامدگویی انحصاری 600 دلاری در بایننس استفاده کنید. (جزئیات کامل).

پیشنهاد محدود 2024 برای خوانندگان CryptoPotato در Bybit: از این پیوند برای ثبت نام و باز کردن موقعیت 500 دلاری BTC-USDT در Bybit Exchange به صورت رایگان استفاده کنید!

نوشته‌های مشابه