صرافی BTCC مسابقه جهانی تجارت را با رکوردشکنی 10 میلیون USDT در استخرهای جایزه راه اندازی کرد.

[PRESS RELEASE – Vilnius, Lithuania, May 6th, 2024]

صرافی BTCC، طولانی ترین پلتفرم ارزهای دیجیتال جهان، شروع مسابقه تجارت جهانی BTCC (BWTC) 2024 را اعلام کرد که دارای جایزه بی سابقه 10 میلیون USDT است. این رقابت جهانی که در سه دسته اصلی سازماندهی شده است، از شرکت کنندگان در سراسر جهان دعوت می کند و بر تعهد BTCC به فراگیری و تنوع در تجارت ارزهای دیجیتال تاکید می کند.

دسته‌بندی‌های رقابت، تجارت فردی، تجارت کپی، و رقابت ارجاع برای پذیرایی از معامله‌گران با همه سطوح مهارت و ترجیحات طراحی شده‌اند. رقابت تجاری انفرادی که قبلاً برای ثبت نام باز شده است، دارای جایزه مشترک قابل توجهی به مبلغ 1.4 میلیون USDT است که به شرکت کنندگان این شانس را می دهد که تا 26700 USDT در ماه درآمد کسب کنند.

همانطور که در بخش رقابت تجارت کپی، شرکت کنندگان به دو گروه تقسیم می شوند: معامله گران اصلی و معامله گران کپی. معامله گران اصلی بر اساس عملکرد معاملاتی سرنخ خود برای یک استخر جایزه 50000 USDT رقابت می کنند، در حالی که معامله گران کپی برای 30000 USDT رقابت می کنند که رتبه بندی آنها بر اساس حجم معاملات کپی تعیین می شود.

علاوه بر فرمت‌های تجاری معمولی در بالا، BTCC با گنجاندن رقابت ارجاع برجسته است. این امر کاربران موجود را تشویق می‌کند تا معامله‌گران جدید را به این پلتفرم معرفی کنند، با استخر جوایز 65000 USDT ماهانه بر اساس حجم معامله‌گران ارجاع‌شده و تعداد کاربران جدید وارد شده.

الکس، رئیس عملیات BTCC، هیجان خود را در مورد راه اندازی به اشتراک گذاشت: «مسابقات ما نشان دهنده تعهد ما به فراگیری است. ما مسابقات متنوعی از تجارت انفرادی تا تجارت کپی را ارائه می دهیم و به کسانی که جامعه ما را از طریق ارجاعات گسترش می دهند پاداش می دهیم.

BWTC 2024 دسته های بیشتری از مسابقات تجاری را معرفی می کند و فرصت های هیجان انگیزی را برای برنده شدن از استخرهای جوایز گسترده در اختیار کاربران قرار می دهد.

امسال، BTCC به نشان دادن تعهد خود برای دسترسی بیشتر به معاملات ارزهای دیجیتال از طریق کمپین‌های مختلف پاداش ادامه می‌دهد. کمپین اخیر آنها برای نصف کردن بیت کوین، مشاهده چهارمین نصف شدن بیت کوین توسط پلتفرم از زمان آغاز به کار را جشن گرفت و جوایز قابل توجهی را برای شرکت کنندگان توزیع کرد.

اکنون که وارد سیزدهمین سال خود شده است، BTCC همچنان بر گسترش پیشنهادات کمپین خود برای جذب معامله گران تازه کار و باتجربه متمرکز است و برجستگی خود را در صنعت مبادلات کریپتو حفظ می کند.

درباره BTCC

BTCC که در سال 2011 تأسیس شد، یکی از معتبرترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در جهان است. ماموریت آن این است که تجارت ارزهای دیجیتال را برای همه قابل دسترس و قابل اعتماد کند و به طور مستمر برای پاسخگویی به نیازهای معامله گران در سراسر جهان تطبیق و نوآوری کند.

سایت اینترنتی: https://www.btcc.com

توییتر: https://twitter.com/BTCCexchange

پیشنهاد ویژه (با حمایت مالی)

600 دلار رایگان بایننس (انحصاری CryptoPotato): از این پیوند برای ثبت حساب جدید و دریافت پیشنهاد خوشامدگویی انحصاری 600 دلاری در بایننس استفاده کنید. (جزئیات کامل).

پیشنهاد محدود 2024 برای خوانندگان CryptoPotato در Bybit: از این پیوند برای ثبت نام و باز کردن موقعیت 500 دلاری BTC-USDT در Bybit Exchange به صورت رایگان استفاده کنید!

نوشته‌های مشابه