Celestia و SATS بیشتر کاهش یافته اند در حالی که Milei Moneda به عنوان یک گزینه تمام بازیابی ظاهر می شود


  • از سلستیا کاهش می یابد در ماه ها به پایان می رسد پمپ.
  • SATS می تواند آروم باش برای بقیه سال
  • سرمایه گذاران می توانند سود ببرند سودهای کلان که در مایلی موندا پیش فروش

به نظر می رسد Celestia (TIA) و SATS حرکت صعودی خود را از دست داده اند. در همین حال، مایلی موندا ($MEDA) به عنوان گزینه ترجیحی سرمایه گذاران برای کسب سود در طول رکود مداوم ظاهر می شود. چرا بازار می بیند $MEDA پسندیدن بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری اکنون؟ بخوانید تا متوجه شوید!

مانند Milei پس انداز کنید: در $MEDA سرمایه گذاری کنید!

سلستیا بهبودی سریعی را تجربه می کند

معامله‌گران با TIA گیر کرده‌اند زیرا توکن تجربه می‌کند من ترک می کنم پس از ماه ها افزایش مداوم قیمت ها از زمان راه اندازی آن در اواخر اکتبر 2023، TIA برنده شده است 502%. زمانی که رالی فعلی ارزهای دیجیتال آغاز شد، TIA وارد صحنه شد و به رشد آن در مدت زمان نسبتاً کوتاهی کمک کرد.

با این حال، TIA در حال حاضر اولین اصلاح قیمت عمده خود را تجربه می کند. رمز گم شده است 31.8٪ در ماه گذشته این یک بهبود کلی به عنوان معامله گران است سود خود را بگیرند بعد از چند ماه هیجان انگیز

با این حال، تحلیلگران می گویند که Celestia می تواند در طول چرخه گاو نر آتی، جهش های بیشتری را تجربه کند. با توجه به پیش بینی آنها، TIA می تواند برسد 62.33 دلار امسال، 384% از قیمت فعلی آن حدود 13 دلار است. آنها همچنین انتظار دارند توسعه دهندگان بیشتری از بلاک چین مدولار Celestia برای ساخت پروژه های جدید استفاده کنند.

Milei Moneda راه نجاتی برای تاجران جنگ زده است

مایلی موندا تنظیم باقی می ماند من سود می کنم در هفته های آینده مانند سایرین آلت کوین ها با رکود مبارزه کنید بازرگانانی که خرید می کنند $MEDA در مرحله 1 پیش فروش فعلی برنده خواهد شد سود 100% در راه اندازی

اضافی، $MEDA است نشانه کاهش تورم. 5 درصد از عرضه 500 میلیونی خواهد بود از کار افتاده برای حفظ ثبات قیمت این بدان معناست که سرمایه‌گذاران نیز می‌توانند در آینده با کاهش عرضه و کاهش قیمت، درآمد بیشتری کسب کنند به ناچار بالا می رود

– تبلیغات –

سایر مزایای مالکیت $MEDA حق رای، دسترسی به مجموعه های انحصاری NFT، پاداش برای پیشنهادات با کیفیت و تخفیف ها هستند.

علاوه بر این، $MEDA دارندگان همچنین در یک انجمن پر جنب و جوش فعال در X، Discord و Reddit پذیرفته می شوند. آنها می توانند در رویدادهای مجازی، جلسات پرسش و پاسخ و هدایای منظم شرکت کنند.

سرانجام مایلی موندا توابع قفل شده اند نقدینگی، و بدون توزیع تیمی. همه اینها انجام می دهند مایلی موندا بر بهترین سرمایه گذاری کریپتو از امروز.

خلاصه

کاهش فعلی Celestia و SATS به شدت تحت تأثیر شرایط فعلی بازار است. با این حال، در حالی که ممکن است اوضاع برای TIA بهبود یابد، تحلیلگران در مورد شانس SATS بدبین هستند. در همین حال، $MEDA وارد عمل شد تا شکاف ناشی از فروپاشی را پر کند. سرمایه گذاران می توانند سودهای کلانی را در کنار سایر مزایای جالب کسب کنند.

آیا کنجکاوی $MEDA دارید؟ ما را ملاقات کنید یا چت در تلگرام برای اسکوپ داخلی سریع، سرگرم کننده و آموزنده!

سلب مسئولیت: این مقاله توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود که قبل از اقدام به هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بر عهده بگیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-منبع

نوشته‌های مشابه