Chainlink Bull Run ورودی؟ آخرین پیش بینی قیمت لینک

TL; DR

  • LINK Chainlink برای بازگشت از قیمت فعلی 14 دلاری خود آماده است که با سیگنال خرید TD Sequential مثبت نشان داده می شود.
  • تحلیلگران برجسته بازده قابل توجهی را برای دارایی پیش‌بینی می‌کنند که توسط معیارهای روی زنجیره مطلوب حمایت می‌شود که حاکی از حرکت صعودی است.

لینک پیش بینی قیمت

رمز ارز بومی Chainlink – LINK – یکی دیگر از دارایی های دیجیتالی است که از پیامدهای منفی آخرین اصلاحات بازار متحمل شده است. قیمت آن در یک هفته نزدیک به 8 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در سطح 14 دلار قرار دارد.

به گفته برخی از تحلیلگران برجستهبا این حال، روند منفی ممکن است به زودی با یک رالی جایگزین شود. یکی از نمونه ها کاربر X علی مارتینز است که ادعا کرد که TD (Tom DeMark) Sequential “در حال چشمک زدن سیگنال خرید در نمودار 12 ساعته Chainlink است.” معامله‌گر معتقد است که ارزش LINK در صورتی که بالاتر از سطح مقاومت اصلی 13.87 دلار باقی بماند، می‌تواند تا 15.50 دلار افزایش یابد.

TD Sequential یک نشانگر فنی است که در درجه اول برای شناسایی استفاده می شودزمان معکوس شدن بازار.این توسط توماس دیمارک توسعه داده شد و به دلیل توانایی آن در ارائه سیگنال ها بر اساس فرسودگی روند قیمت فعلی، در بین معامله گران محبوب است.

مایکل ون دی پوپ تحلیلگر دیگری است کهمشخص شده استیک پیش بینی صعودی برای LINK. او فکر می‌کند این توکن جزو 5 آلتکوین برتر است که می‌تواند «با کمترین میزان ریسک»، 3 برابر افزایش بیت‌کوین ایجاد کند.سایر دارایی هابخشاز این باشگاه می باشدخوش بینی(OP)، WOO (WOO)، Celestia (TIA) و SKALE (SKL).

پیش بینی های صعودی اضافی

Crypto Wolf و SlumDOGE Millionaire نیز اخیراً این کار را کرده اندپیش بینی کردآینده ای روشن برای LINK اولی این دارایی را به فهرست «ماه‌نشینان» برای چرخه گاوی بعدی اضافه کرد، در حالی که دومی استدلال کرد که در حال حاضر یکی از برترین ارزهای رمزنگاری «آبی چیپ» است.

برخی از معیارهای زنجیره ای نشان می دهد aرالی نیز بر اساس داده های CryptoQuant، تبادل LINKجریان شبکه در ماه گذشته عمدتا منفی بوده است، پیشنهاد می کندتغییر از سیستم عامل های متمرکز به روش های خود حضانت. این امر صعودی تلقی می شود زیرا فشار فروش فوری را کاهش می دهد.

LINK Exchange Netflow
LINK Exchange Netflow، منبع: CryptoQuant
پیشنهاد ویژه (با حمایت مالی)

پیشنهاد محدود 2024 برای خوانندگان CryptoPotato در Bybit: از این پیوند برای ثبت نام و باز کردن موقعیت 500 دلاری BTC-USDT در Bybit Exchange به صورت رایگان استفاده کنید!

نوشته‌های مشابه