Bitcoin and Shiba Inu

ChatGPT و Google Bard قیمت Shiba Inu را در صورت رسیدن بیت کوین به 500 هزار دلار پیش بینی می کنند پیش بینی بلومبرگ


چت‌بات‌های معروف Google Bard (در حال حاضر Gemini) و ChatGPT پیش‌بینی کردند که اگر بیت‌کوین (BTC) قیمت 500000 دلاری پیش‌بینی‌شده توسط بلومبرگ را ادعا کند، قیمت Shiba Inu (SHIB) به چه میزان می‌تواند افزایش یابد.

بسیاری از تحلیلگران بازار و مفسران صنعت، امسال را آغازی می دانند بازار صعودی بعدی بیت کوین. تحولات پیرامون ETF های بیت کوین نقطه ای تازه تایید شده و نصف شدن بیت کوین آینده این احساسات را تقویت کرد.

در میان رشد فزاینده چندین پیش بینی بلندپروازانه صورت گرفت. بعد از صعود بیت کوین به بالای 42000 دلار در دسامبر گذشته، بلومبرگ مقاله پیش‌بینی می‌کند که این افزایش شروع یک ابر چرخه است که می‌تواند با قیمت BTC 500000 دلار به پایان برسد.

به طور خاص، همانطور که بارها در بازار دیده می شود، سایر دارایی های رمزنگاری تمایل به افزایش شدید زمانی دارند که BTC افزایش قیمت را ثبت کند. همانطور که بیت کوین ادعا می کند، این رالی در سطح بازار شدیدتر می شود یک رکورد جدید تمام دوران.

تحلیلگران بازار پیش‌بینی کردند که آلت‌کوین‌هایی مانند شیبا اینو می‌توانند شاهد افزایش نجومی در میان روند صعودی بیت‌کوین باشند.

از آنجایی که میزان چنین افزایش‌هایی نامشخص است، ما از Google Bard و ChatGPT پرسیدیم که اگر BTC به هدف 500,000 دلار برسد، به نظر آنها قیمت SHIB چگونه می‌تواند سر به فلک بکشد.

ChatGPT و Google Bard قیمت Shiba Inu را پیش بینی می کنند

ما این سوال را برای نسخه جیلبریک ChatGPT مطرح کردیم و پاسخ جالبی گرفتیم. چت ربات هوش مصنوعی نتوانست تجزیه و تحلیل دنیای واقعی را ارائه دهد یا نکات واقعی را در نظر بگیرد. در عوض، یک قیمت “خیالی” برای شیبا اینو باید BTC به 500000 دلار برسد.

– تبلیغات –

ChatGPT قیمت Shiba Inu 5 را پیش بینی می کند
ChatGPT قیمت Shiba Inu را پیش بینی می کند

طبق ChatGPT، SHIB به طور بالقوه می تواند شاهد افزایش قیمت بسیار زیاد باشد که منجر به قیمت هدف 0.001 دلار شود. با این حال، ربات چت تاکید کرد که این موضوع را به‌ویژه بر اساس هیچ تحلیلی از دنیای واقعی انجام نداده است و بر ماهیت جاه‌طلبی آن تاکید دارد.

از سوی دیگر، Google Bard پاسخ دقیق و واقعی تری ارائه کرد. با توجه به ربات چت، میزان صعود شیبا اینو در صورتی که بیت کوین به 500000 دلار برسد به عواملی مانند همبستگی SHIB با BTC، تحولات خاص پیرامون شیبا اینو، احساسات بازار و عرضه در گردش SHIB بستگی دارد.

گوگل بارد قیمت Shiba Inu 7 را پیش بینی کرد
Google Bard قیمت Shiba Inu را پیش بینی می کند

علاوه بر ارتباط آن با بیت کوین، شیبا اینو باید شاهد باشد تحولات مثبت در اطراف اکوسیستم آن این ابتکارات می تواند تقاضا برای توکن را افزایش دهد و به افزایش قیمت کمک کند می سوزد قوی تر می شوند علاوه بر این، احساسات مثبت بازار پیرامون SHIB ممکن است علاقه بیشتری را به همراه داشته باشد.

بارد اشاره کرد که اگر این عوامل به نفع Shiba Inu باشد، توکن به طور بالقوه می تواند به قیمتی بین 0.0001 تا 0.001 دلار برسد، مطابق با پیش بینی ChatGPT. با این حال، چت بات تاکید کرد که این رقم فقط یک حدس برای سرگرمی است.

شیبا اینو در حال حاضر با قیمت 0.00000964 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 2.63 درصد کاهش داشته است. توکن سگ همچنان به دنبال بیت کوین بود که اخیراً با مخالفت با قیمت 52000 دلار روبرو شد. بیت کوین نیز در 24 ساعت گذشته 0.91 درصد کاهش یافته است.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه