بازارهای کریپتو بیش از 200 میلیارد دلار از دست دادند زیرا بیت کوین قبل از جلسه FOMC به 57 هزار دلار کاهش یافت (بازبینی بازار)

شرایط وخیم بازار برای همه ارزهای دیجیتال ادامه دارد و حتی در چند ساعت گذشته بدتر شده است، زیرا بیت کوین به پایین ترین حد چند ماهه دیگر یعنی حدود 57000 دلار سقوط کرد.

آلت‌کوین‌ها با زیان‌های هنگفت دنباله‌روی کرده‌اند و ارزش کل بازار در حدود 36 ساعت گذشته بیش از 200 میلیارد دلار از دست داده است.

انتهای بیت کوین کجاست؟

خیلی چیزها می توانند در فضای همیشه نوسان ارزهای دیجیتال در طی چند روز تغییر کنند. تنها با تمرکز بر چند روز گذشته، می‌توانیم ببینیم که قیمت بیت‌کوین در صبح دوشنبه به سمت 65000 دلار پیش رفت، اما نتوانست بر آن سطح غلبه کند و 36 ساعت بعد بسیار بی‌رحمانه بوده است.

همه چیز با کاهش فوری قیمت به 62000 دلار شروع شد. این تعجبی نداشت، زیرا دارایی در چند مورد در ماه گذشته به آن سطح کاهش یافته بود. با این حال، کاهش دیگری به دنبال داشت که طبق گزارش دیشب، ارز دیجیتال اصلی را به پایین ترین سطح دو ماهه 59100 دلار رساند.

پس از یک پمپ کوتاه، BTC در 1-2 ساعت گذشته دوباره مستقیماً به سمت جنوب حرکت کرد. این بار، خرس‌ها آن را تا کنون به بیش از 57000 دلار کاهش دادند، که پایین‌ترین قیمت از 28 فوریه است. در بازار.

BTC در حال حاضر 9 درصد کاهش در روز و 14 درصد کمتر از این زمان در هفته گذشته است. ارزش بازار آن در CG به 1.130 تریلیون دلار سقوط کرده است، در حالی که تسلط آن بر alts به 50.5 درصد رسیده است.

<a href=بیت کوین / قیمت / نمودار. 01.05.2024. منبع: TradingView” width=”1835″ height=”819″/>
بیت کوین / قیمت / نمودار. 01.05.2024. منبع: TradingView

Alts در دریای سرخ

جای تعجب نیست که اکثر سکه های جایگزین BTC را در مسیر کاهش دنبال کرده اند. دیروز پس از آغاز به کار ETF های نقطه ای هنگ کنگ، اتریوم بالای 3200 دلار ایستاد، اما از آن زمان تاکنون بیش از 300 دلار کاهش یافته و به زیر 2900 دلار رسیده است. بایننس کوین سطح 600 دلار را از دست داد و اکنون به 550 دلار کاهش یافته است.

تلفات روزانه حتی بیشتر از SOL، DOGE، TON، SHIB، AVAX، BCH، NEAR و بسیاری دیگر مشهود است که دو رقمی شده اند.

ارزش کل بازار کریپتو به 2.240 تریلیون دلار کاهش یافته است. این بدان معناست که این شاخص از صبح دوشنبه بیش از 200 میلیارد دلار کاهش یافته است و از فوریه نیز به پایین ترین سطح خود رسیده است.

بررسی اجمالی بازار ارزهای دیجیتال.  منبع: QuantifyCrypto
بررسی اجمالی بازار ارزهای دیجیتال. منبع: QuantifyCrypto
پیشنهاد ویژه (با حمایت مالی)

پیشنهاد محدود 2024 برای خوانندگان CryptoPotato در Bybit: از این پیوند برای ثبت نام و باز کردن موقعیت 500 دلاری BTC-USDT در Bybit Exchange به صورت رایگان استفاده کنید!

سلب مسئولیت: اطلاعات موجود در CryptoPotato مربوط به نویسندگان نقل شده است. این نشان دهنده نظرات CryptoPotato در مورد خرید، فروش یا نگهداری هر گونه سرمایه گذاری نیست. به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را انجام دهید. از اطلاعات ارائه شده با مسئولیت خود استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر به سلب مسئولیت مراجعه کنید.

نمودارهای ارزهای دیجیتالتوسط TradingView.

نوشته‌های مشابه