حراج GBM برای میزبانی حراج یادگاری با خالق پولکادوت دکتر گاوین وود

[PRESS RELEASE – London, United Kingdom, May 6th, 2024]

حراج GBM (https://gbm.auctionشرکت حراجی Bid-to-Earn، از اعلام یک رویداد تاریخی همکاری با دکتر گاوین وود، یکی از بنیانگذاران اتریوم و بنیانگذار Polkadot و Kusama، برای بزرگداشت دهمین سالگرد انتشار زرد اتریوم بسیار هیجان زده است. کاغذ و انتشار اخیر کاغذ خاکستری JAM.

در این رویداد سه حراج برای قطعات نمادین یادگاری بلاک چین برگزار می شود که نشان دهنده لحظات مهم در دنیای فناوری بلاک چین است. حراج های آنلاین، میزبانی شده در https://gavinwood.gbm.auction قرار است در تاریخ 16 مه 2024 در خلال کنفرانس غیرمتمرکز لوگانو در سوئیس آغاز شود و به مدت هفت روز با درآمد حاصل از این مزایده‌ها از درخواست‌های بشردوستانه اوکراین در کمیسیون‌های محلی حمایت می‌کند: (https://www.dec.org.uk/appeal/ukraine-humanitarian-appeal).

این مجموعه پیشگامانه حراج ها در بلاک چین Moonbeam، یک پاراچین در Polkadot، با استفاده از Glimmer (GLMR)، ارز اصلی زنجیره Moonbeam، برای مناقصه میزبانی می شود.

موارد قابل توجهی که به حراج گذاشته می شود عبارتند از:

  • یک مقاله زرد اتریوم با حاشیه‌نویسی و امضای دکتر گاوین وود، که دارای نسخه ویرایش شده EIP-150 است که به شدت به پیامدهای حمله هک بدنام DAO در سال 2016 می‌پردازد.
  • نسخه اصلی پیش نویس 1 کاغذ سفید پولکادوت با حاشیه نویسی و امضای دکتر گاوین وود، که چشم انداز پروتکل شبکه پولکادوت را ارائه می دهد.
  • یک نسخه پیش نویس 0.1.0 دبی» منتشر نشده از کاغذ خاکستری JAM با حاشیه نویسی و امضای دکتر گاوین وود، که تنها 200 نسخه از آن ساخته شده و توسط خود دکتر وود به حلقه داخلی او هدیه شده است. این مقاله خاکستری یک گام رویایی به سمت یک شبکه بلاک چین مقیاس پذیرتر، کارآمدتر و پویاتر را معرفی می کند.

هر آیتم نشان دهنده یک قطعه منحصر به فرد از تاریخچه بلاک چین است که شخصاً توسط نویسنده و شخصیت برجسته ای که عبارت شناخته شده جهانی وب 3.0 را ابداع کرده اند، حاشیه نویسی و امضا شده است. حراج ها توسط GBM Auction، معروف به سیستم نوآورانه Bid-to-Earn خود، که تجربه حراج در فضای بلاک چین را متحول کرده است، برگزار می شود و بیش از 70000 حراج میزبانی شده و تا به امروز 6 میلیون دلار کسب کرده است. سیستم Bid-to-Earn مزایده GBM با دادن پاداش به مناقصه گران در صورت پیشنهاد بیشتر، مشوق مشارکت می شود. این رویکرد منحصربه‌فرد یک تجربه مزایده جذاب و محبوب را تضمین می‌کند که هم برای فروشندگان و هم برای مناقصه‌گران به طور یکسان سود می‌برد.

هوگو مک‌دونا، یکی از بنیانگذاران GBM Auction، اشتیاق خود را برای این فرصت منحصر به فرد برای جشن گرفتن این سه گام اساسی در سفر اتریوم، پولکادوت و فناوری بلاک چین با این حراج تاریخی ابراز کرد. کاغذ زرد اتریوم زمینه را برای یک انقلاب غیرمتمرکز فراهم کرد که صنایع را تغییر داده و میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان قدرتمند کرده است. مک‌دونا گفت که کاغذ سفید Polkadot چشم‌اندازی را برای یک شبکه چند بلاک‌چینی مقیاس‌پذیر و قابل همکاری معرفی کرد و کاغذ خاکستری JAM به مسائل مهمی می‌پردازد که سیستم‌های غیرمتمرکز قبلی را با یک پروتکل جدید تسهیل می‌کند که اکوسیستم متصل‌تر و هماهنگ‌تری را تسهیل می‌کند. “این حراج ادای احترام به پیشگامانی است که در سفر اتریوم سهیم بوده اند و جشنی از میراث ماندگار آن ده سال بعد”.

دکتر گاوین وود به عنوان نشانه همبستگی و حمایت از نیازمندان، عواید حاصل از حراج را به درخواست کمک بشردوستانه اوکراین کمیته اضطراری بلایای طبیعی (DEC) اهدا می کند. DEC کمک های ضروری مانند غذا، آب، سرپناه و مراقبت های بهداشتی را به خانواده ها در اوکراین و پناهندگان در کشورهای همسایه ارائه می دهد. DEC که به دلیل شفافیت خود شناخته شده است، تضمین می کند که از بودجه به طور موثر برای رسیدگی به نیازهای فوری کسانی که تحت تأثیر بحران هستند استفاده می شود. حراج GBM از کلکسیونرهای محترم فناوری و بلاک چین دعوت می کند تا در این رویداد تاریخی شرکت کنند و در عین حال سهم معناداری در تلاش های بشردوستانه در اوکراین داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حراج و اطلاع از نحوه شرکت به ادامه مطلب مراجعه فرمایید https://gavinwood.gbm.auction

درباره حراج GBM

GBM Auction یک شرکت مزایده پیشنهادی برای کسب درآمد است. در یک حراج GBM، تنها دو نتیجه وجود دارد، کاربران یا برنده حراج هستند یا زمانی که از آنها پیشی می‌گیرند انگیزه کسب می‌کنند. این مدل بهترین محیط را برای مناقصه‌دهندگانی فراهم می‌کند که تجربه‌ای سودمند و جذاب دارند و در عین حال اطمینان می‌دهد که فروشندگان ارزش واقعی بازار را برای دارایی‌های خود دریافت می‌کنند. حراج GBM از سال 2018 فعال بوده است و تا به امروز بیش از 70000 حراج تکمیل شده و 6 میلیون دلار توسط پیشنهاد دهندگان به دست آورده است.

پیشنهاد ویژه (با حمایت مالی)

600 دلار رایگان بایننس (انحصاری CryptoPotato): از این پیوند برای ثبت حساب جدید و دریافت پیشنهاد خوشامدگویی انحصاری 600 دلاری در بایننس استفاده کنید. (جزئیات کامل).

پیشنهاد محدود 2024 برای خوانندگان CryptoPotato در Bybit: از این پیوند برای ثبت نام و باز کردن موقعیت 500 دلاری BTC-USDT در Bybit Exchange به صورت رایگان استفاده کنید!

نوشته‌های مشابه