Cardano ADA

Google Bard و ChatGPT پیش‌بینی می‌کنند که کاردانو چه زمانی به 10، 20 و 30 دلار خواهد رسید


چت ربات‌های هوش مصنوعی (AI) Google Bard و ChatGPT بینشی را در مورد جدول زمانی احتمالی قیمت Cardano (ADA) به 10، 20 و 30 دلار به اشتراک می‌گذارند.

اگرچه Cardano به عنوان یکی از مبتکرانه ترین پروتکل ها در صحنه بلاک چین برچسب گذاری شده است، بهترین قیمت آن در بالاترین قیمت (ATH) 3.10 دلار تعیین شده است.

این برآورد برای آنچه کاردانو می تواند ارائه دهد محافظه کارانه در نظر گرفته می شود. یک نظرسنجی اخیر نشان داد که چت ربات های هوش مصنوعی Google Bard (اکنون جمینی) و ChatGPT نسبت به جهش ADA به 10، 20 و حتی 30 دلار خوش بین هستند.

برای مرجع، سکه در حال حاضر با قیمت 0.5862 دلار معامله می شود. این بدان معناست که جهش به مرز 10 دلار نشان دهنده افزایش 1605.9 درصدی نسبت به سطح فعلی است. در اینجا چیزی است که چت ربات های هوش مصنوعی فکر می کنند.

دوقلوهای رشد طولانی مدت کاردانو

هنگامی که از شما خواسته شد، «قیمت کاردانو چه زمانی به 10، 20 دلار و 30 دلار خواهد رسید؟» Google Gemini خاطرنشان کرد که با نوسانات موجود در اکوسیستم کریپتو، تعیین یک جدول زمانی قیمت خاص می تواند دشوار باشد.

با این حال، ربات چت به پیش‌بینی‌های کلیدی تحلیل‌گران صنعت پیشرو و منطقی برای اهداف قیمتی آنها اشاره کرد. این گزارش خاطرنشان کرد که انتظار می‌رود ADA تا پایان سال 2024 به 10 دلار برسد و از اصول کلیدی مانند پذیرش و ارتقاء مستمر به‌عنوان کاتالیزورهای کلیدی بالقوه‌ای که می‌تواند به این رالی کمک کند، اشاره کرد.

بارد

– تبلیغات –

در همین حال، طبق گفته ربات چت، قیمت هدف 20 دلاری می تواند از سال 2025 تا 2027 برسد. با این حال، تا زمانی که پذیرش گسترده بازار و اعتماد پایدار به شبکه وجود نداشته باشد، رشد رخ نخواهد داد.

جمینی استدلال می کند که محدوده قیمت 30 دلار قبل از سال 2027 یا 2030 نخواهد رسید. انتظار می رود تنها ADA در میان روندهای پیش بینی نشده بازار و مقررات مطلوب به این هدف دست یابد.

رتبه ChatGPT

یک پاسخ فرار از زندان به یک درخواست مشابه ChatGPT پیش بینی کمی متفاوت با جدول زمانی 12 تا 18 ماه برای رسیدن به قیمت 10 دلار ارائه داد.

ChatGPT معتقد است که ممکن است حدود 2 تا 3 سال طول بکشد تا سکه به 20 دلار برسد. با شرایط تقریباً مشابه Gemini، ChatGPT یک جدول زمانی برای رسیدن به 30 دلار در هر ADA در 3 تا 5 سال دارد.

لازم به ذکر است که کاردانو چیزهای زیادی دارد پیش بینی های متواضعانه توسط تحلیلگران بازار در آستانه رویداد نصف شدن بیت کوین. این پروتکل با سرعت بسیار بالایی در حال توسعه است و اصول اساسی برای حمایت از این پیش‌بینی رشد بلندمدت در اکوسیستم ذاتی است.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه