در اینجا 5 میم سکه برتر برای تماشا در ماه مه آورده شده است

TL; DR

  • Dogecoin (DOGE) با کاهش قیمت هفتگی 15 درصدی مواجه است، اما با افزایش کیف پول‌های غیرخالی، پتانسیل بهبود را نشان می‌دهد که به افزایش تقاضا اشاره دارد.
  • Shiba Inu (SHIB) و Bonk Inu (BONK) نیز نشانه‌هایی از تجدید حیات را نشان می‌دهند. SHIB، از طریق ارتقاء شبکه و سوزاندن توکن، و BONK با افزایش قیمت قابل توجه، آن را در بین 5 میم کوین برتر قرار داد.

دوج کوین (DOGE)

بخش میم کوین اخیراً متحمل زیان های سنگینی شده است و ارزش بازار آن بسیار کمتر از مرز 50 میلیارد دلار است. بزرگترین دارایی از این نوع – Dogecoin (DOGE) – در میان آنهایی است که در قرمز هستند و قیمت آن 5٪ در مقیاس 24 ساعته و 15٪ در هفته کاهش می یابد.

قیمت DOGE
DOGE Price، منبع: CoinGecko

با این حال، روندها می توانند در ماه مه تغییر کنند و در نتیجه یک تجمع جدید برای نشانه با مضمون سگ ایجاد شود. یکی از عواملی که به چنین سناریویی اشاره می کند، افزایش تعداد کیف پول های غیر خالی DOGE است. مانندCryptoPotatoگزارش شده است، این آدرس ها از سطح 54 میلیون فراتر رفته اند که نشان دهنده افزایش 13.8 درصدی در سه ماه گذشته است.

افزایش در این متریک نشان دهنده افزایش تقاضا است. اصول اولیه اقتصادی نشان می دهد که قیمت ممکن است به دلیل این شرایط به سمت شمال حرکت کند (با فرض ثابت ماندن عرضه).

محبوبکاربران X، علی، JAVON MARKS، و Mikybull Crypto از جمله تحلیلگرانی هستند که رشد صعودی قابل توجهی را برای DOGE در کوتاه مدت پیش بینی می کنند. علیادعا کرد که ارزش دارایی ممکن است به نقطه عطف 1 دلار برسد اگر منعکس شود عملکرد آن از سال ها قبل

شیبا اینو (SHIB)

خودخوانده هادوج کوین قاتلیکی دیگر از سکه های میم است که اخیراً افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است.

قیمت SHIB
قیمت SHIB، منبع: CoinGecko


با این وجود، به دلیل بسیاری از عناصر ضروری، می تواند ماه آینده روی پای راست شروع شود. یکی از مثال‌ها تجدید حیات محلول لایه‌بندی لایه ۲ آن استشیباریوم. این شبکه هفته گذشته تحت یک ارتقاء اساسی قرار گرفت واستتنظیمعبور کردنیکی دیگر در 2 می

برنامه سوزاندن SHIB در حال افزایش بوده است، هم، در نتیجه میلیون ها توکن از گردش خارج می شوند. هدف نهایی این مکانیسم این است که سکه میم کمیاب تر و بالقوه ارزشمندتر شودکه درزمان.

فلفل (فلفل)

دارایی با مضمون قورباغه یکی از معدود دارایی های سبز در مقیاس دو هفته ای است، اما همچنان بر اساس 7 روز کاهش می یابد. نوسانات افزایش یافته و پایگاه اجتماعی رو به رشد آن باید باشد در نظر گرفته شده استهنگام تلاش برای پیش بینی بهترین عملکردها در ماه می.

قیمت PEPE
قیمت PEPE، منبع: CoinGecko

PEPE اخیراانگشت شست را به دست آورداز صرافی های متعدد ارزهای دیجیتال، از جمله کوین بیس، با آنقیمتواکنش نشان می دهدمثبت پس از اعلامیه هاپشتیبانی اضافیدر آینده ی نزدیکممکن است باعث تجمع بیشتر شود.

Dogwifhat (WIF)

اینهستبزرگترین میم سکه مبتنی بر سولانا و چهارمین سکه بزرگ در قلمرو، با ارزش بازار تقریباً 2.5 میلیارد دلار.

ارزش بازار WIF
WIF Market Cap، منبع: CoinGecko

ارزهای رمزنگاری شده آن را مبادله می کنندفعال شدخدمات تجاری با WIF شاملبایننس، OKX، Bybit، Bitget، Crypto.com و دیگران.

علاوه بر این، این دارایی از طرف بنیانگذار BitMEX، آرتور هیز، حمایت شد و جامعه آن به طور فزاینده ای خلاق شد. چندی پیش، حامیانمطرح کرد650000 دلار برای قرار دادن لوگوی WIF در Sphere، یک عرصه سرگرمی معروف در لاس وگاس، نوادا.

Bonk Inu (BONK)

این توکن اخیراً فلوکی اینو (FLOKI) را برای پیوستن به آن برگردانده استباشگاه از5 تای اولبزرگترینسکه های میماین دومین دارایی بزرگ استاز آن نوعساخته شده بر روی بلاک چین Solana، با ارزش بازار بیش از 1.5 میلیارد دلار.

BONKاستهمچنین یکی از بهترین عملکردها در بازار ارزهای دیجیتال استدر دو هفته گذشته با وجود اصلاح کلی، قیمت آن بیش از 50 درصد افزایش یافت.

قیمت BONK
قیمت BONK، منبع: CoinGecko
پیشنهاد ویژه (با حمایت مالی)

پیشنهاد محدود 2024 برای خوانندگان CryptoPotato در Bybit: از این پیوند برای ثبت نام و باز کردن موقعیت 500 دلاری BTC-USDT در Bybit Exchange به صورت رایگان استفاده کنید!

نوشته‌های مشابه