Meme Moguls BONK

Meme Moguls (MGLS) با اصلاح قیمت Pepe (PEPE) و Bonk (BONK) در مرکز صحنه قرار می گیرند.


در سال 2023، جامعه میم ها با پیشروی پروژه های برجسته مانند پپ کوین (PEPE) و سکه بونک (BONK) موفقیت چشمگیری را تجربه کردند. قابل توجه است که پپه محبوبیت قابل توجهی به دست آورد و در عرض سه هفته از ارزش بازار یک میلیارد دلار گذشت، نقطه عطفی که Dogecoin (DOGE) سه سال طول کشید تا به آن دست یابد. در همین حال، Bonk به لطف اتصال خود به اکوسیستم Solana (SOL) رشد سریعی را تجربه کرده است.

در حالی که سال 2023 با برجستگی پپه و بونک مشخص شد، سرمایه گذاران اکنون با چشم انتظاری به سال 2024 نگاه می کنند. توجه به Meme Moguls است، زیرا پلتفرم انقلابی آن در بین سرمایه گذاران در سطح جهان جذب قابل توجهی می کند. با نزدیک شدن به سال جدید، همه نگاه‌ها به Meme Moguls است و انتظارات برای تأثیر بالقوه آن بر اکوسیستم میم کوین بالاست.

توکن MGLS در حال افزایش: آیا سرمایه گذاران می توانند موج میم را بگیرند؟

Meme Moguls (MGLS) با ورود به هفته های پایانی ابتکار پیش فروش خود، توجه بیشتری را به خود جلب می کند. در حال حاضر در پنجمین مرحله پیش فروش توکن، توکن طبیعی MGLS 0.0036 دلار ارزش گذاری شده است و انتظار می رود در مرحله آتی افزایش دیگری داشته باشد و این نشان دهنده پایان پیش فروش باشد.

این علاقه رو به رشد ناشی از جدایی Meme Moguls از پروژه‌های سنتی سکه‌های میم است. برخلاف پیشینیان خود، رویکرد منحصر به فردی را ارائه می دهد که در آن علاقه مندان به میم می توانند فعالانه در اکوسیستم شرکت کنند.

یکی از جنبه‌های متمایز اکوسیستم Meme Moguls، بازی درآمدزایی اختصاصی آن است که نه تنها سرگرمی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، بلکه بینش‌های آموزشی در زمینه سرمایه‌گذاری و در عین حال کسب توکن‌های MGLS دلاری ارائه می‌دهد. این ترکیب متمایز، $MGLS را به عنوان یکی از بهترین سرمایه گذاری های میم کوین برای کسانی که به دنبال سود غیرفعال هستند، قرار می دهد.

با نزدیک شدن به 4000 کاربر فعال، Meme Moguls قصد دارد تا مدت کوتاهی پس از پایان کمپین پیش فروش در 28 فوریه، به Uniswap و دیگر پلتفرم‌ها وارد شود.

– تبلیغات –

اساساً، Meme Moguls بر سودمندی عملی با استفاده از توکن $MGLS به عنوان ارز درون بازی و توکن مدیریتی تأکید می کند. این رویکرد منحصربه‌فرد بر تعهد Meme Moguls به ارائه یک مدل درآمد پایدار در حالی که آن را بالاتر از سایر سکه‌های میم عمدتاً مبتنی بر تبلیغات قرار می‌دهد، تأکید می‌کند.

با نزدیک شدن به پایان پیش فروش MGLS، سرمایه گذاران عجله دارند تا از فرصت استفاده کنند و سرمایه گذاری خود را در این میم کوین امیدوارکننده تضمین کنند. پتانسیل افزایش ارزش، توکن بومی MGLS را به عنوان یک تازه وارد قابل توجه در بازار میم کوین قرار می دهد.

سکه پپه (PEPE) پس از افزایش شهاب سنگی در حال اصلاح قیمت است

سکه پپه (PEPE) به عنوان یک جایگزین متمایز برای سکه‌های متداول میم با مضمون سگ پدیدار شد و از زمان شروع آن، این پروژه رشد چشمگیری داشته است. ظرف چند هفته، PEPE از چندین پروژه تاسیس شده پیشی گرفت و به ارزش بازار بیش از 1 میلیارد دلار دست یافت. با اولین کار قدرتمند خود، ارزش پروژه پپه تقریباً 7000٪ افزایش یافت.

این پروژه از طریق هجوم در رسانه های اجتماعی محبوبیت زیادی به دست آورد و به سرعت جامعه ای قوی ایجاد کرد. علیرغم صعود قابل توجه پپه در سال 2023، سرمایه گذاران اکنون به دنبال پروژه های جایگزینی هستند که سودمندی ملموس را ارائه می دهند، به خصوص که سکه پپه نسبت به اوج ارزش خود کاهش یافته است. در طول هفته، سکه پپه به میزان قابل توجهی 8.7 درصد کاهش یافت و دامنه هفتگی 0.00000126 تا 0.00000115 دلار را ثبت کرد.

Bonk (BONK): صعود ثابت یا تصادف با میم؟

بونک، ارز دیجیتال مبتکرانه سولانا با مضمون سگ، تبدیل به یک حس اجتماعی شده است و نیمی از کل عرضه خود را از طریق ایردراپ های سخاوتمندانه بین علاقه مندان سولانا توزیع می کند. هدف این حرکت استراتژیک احیای نقدینگی در اکوسیستم مبادلات غیرمتمرکز سولانا از طریق همسویی با تقاضای رو به رشد برای دارایی‌های دیجیتال سبز و کارآمد است.

در حال حاضر بالاتر از آستانه 0.000012 دلار معامله می شود، Bonk طی سال گذشته شاهد رشد فوق العاده 1390 درصدی بوده است. این جهش قابل توجه پتانسیل سکه را برای گسترش بیشتر، به ویژه با توجه و پذیرش روزافزون پلتفرم Solana در جامعه ارزهای دیجیتال، برجسته می کند.

اگرچه عملکرد Bonk در هفته گذشته چندان مطلوب نبود و محدوده هفتگی 0.000014 تا 0.000012 دلار را ثبت کرد، کارشناسان به پتانسیل سکه برای افزایش آینده اعتماد دارند.

از Meme Moguls دیدن کنید

سلب مسئولیت: این بیانیه مطبوعاتی توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه خسارت یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله مطبوعاتی ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود قبل از اقدام بر روی هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه