Milei Moneda با عرضه‌های جدید هیجان بازار را زنده می‌کند، زیرا Injective و SUI در تلاش برای کسب سود هستند.


  • $MEDA است بهترین رمزارز برای سرمایه گذاری در سال 2024، همانطور که سرمایه گذاران انجام می دهند
  • در طول سال گذشته، Injective رشد کرده است 1515.01%; ممکن است یک ارزهای دیجیتال برتر برای خرید که در
  • SUI می تواند a را ببیند افزایش 54 درصدی تا سال 2025

بر اساس گزارشات، Injective و SUI در بازار کریپتو با مشکل مواجه هستند و قیمت INJ در هفته گذشته 1.07 درصد کاهش یافته است. CoinMarketCap داده ها. در همین حال، SUI طی هفته گذشته تنها 2.02 درصد افزایش داشت. با این حال، بازار با تولد هیجان زده است مایلی مونداکه سرمایه گذاران بر این باورند که جزو آنهاست بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری.

صرفه جویی به عنوان مایلی: در $MEDA سرمایه گذاری کنید!

مایلی موندا با پیش فروش خود شور و هیجان بازار را زنده می کند

با چشم انداز تغییر اکوسیستم کریپتو با فعال کردن مبادلات شفاف، مایلی موندا روح اقتصادهای بازار آزاد را تجسم می بخشد. مایلی موندا فرصت‌های سرمایه‌گذاری را برای سرمایه‌گذاران پیچیده فراهم می‌کند و در عین حال ارزش‌گذاری‌های مبتنی بر بازار را یکپارچه می‌کند و شفافیت را ارتقا می‌دهد.

مایلی موندانشانه کاهش قیمت شناخته شده به عنوان $MEDAدر یک حوضچه مایع قرار می گیرد که در آن تا اکتبر 2027 محبوس خواهد شد. علاوه بر این، دارندگان $MEDA حق رای دارند حتی با وجود بازده هنگفت مورد انتظار برای توکن، مایلی موندا با مالیات صفر درصد کار می کند.

$MEDA از جمله محسوب می شود بهترین رمزارز برای مبتدیان. مایلی موندا از دیگر نشانه ها متمایز است زیرا تحت تأثیر خارجی قرار نمی گیرد. این گواه تاثیر مثبت بازارهای غیرقابل تنظیم و استقلال مالی است.

در پیش فروش فعلی، $MEDAکه در مرحله 1 است 0.010 دلار ارزش دارد. $MEDA قیمت 0.0125 دلار در مرحله 2 و 0.015 دلار در مرحله 3 خواهد بود. سپس، $MEDA در صرافی های اصلی از 0.020 دلار شروع می شود. این نشان دهنده الف است 100% قابل برگشت سرمایه گذاری (ROI) از هزینه اصلی آن.

صرفه جویی به عنوان مایلی: در $MEDA سرمایه گذاری کنید!

– تبلیغات –

تجزیه و تحلیل و پیش بینی قیمت تزریقی (INJ): آیا قیمت INJ به زودی بازخواهد گشت؟

در طول ماه گذشته، Injective (INJ) دیده شده است 18.01٪ قدردانی، در مقایسه با قیمت یک سال پیش، INJ افزایش یافته است 1515.01٪. Injective (INJ) اخیراً با مشکل مواجه شده است و 1.07٪ از ارزش خود را در هفته گذشته از دست داده است. با این حال، دلایل زیادی برای خوش بین بودن و باور اینکه Injective (INJ) خواهد بود وجود دارد من پرش می کنم به زودی و تبدیل به یکی از برترین سکه های رمزنگاری شده از سال 2024

شاخص‌های فنی نشان می‌دهند که Injective (INJ) وارد است خلق و خوی صعودی، با 24 نشانگر آشکار سیگنال های صعودی تنها با دو نشانگر که سیگنال های نزولی را نشان می دهد. همچنین INJ با داشتن امتیاز 79 در شاخص ترس و طمع در Extreme Greed قرار دارد. همچنین در ماه گذشته، Injective (INJ) 16/30 روز سبز (53 درصد) را با نوسان قیمت 8.35 درصد به ثبت رساند.

کارشناسان پیش بینی می کنند که تا سال 2025، قیمت Injective (INJ) ممکن است دارای حداقل و حداکثر مقدار باشد. 41.21 دلار و به ترتیب 195.82 دلار.

تحلیل و پیش‌بینی قیمت SUI: آیا SUI سود بیشتری خواهد داشت؟

در ماه گذشته قیمت SUI کاهش یافته است 6.70٪ و نسبت به قیمت یک سال قبل آن نیز کاهش یافته است 64.62%. با این حال، SUI طی هفته گذشته افزایش هایی را ثبت کرد و قیمت آن را افزایش داد 2.74٪. این افزایش می تواند شروع چیز خاصی باشد و ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که SUI یکی از آنها باشد بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری.

SUI یکی از آلت کوین ها با طمع افراطی پس از کسب امتیاز 79 در شاخص ترس و طمع. علاوه بر این، در ماه گذشته، SUI 14/30 روز سبز را با نوسان قیمت 6.53 درصد ثبت کرد.

با توجه به حرکات تاریخی قیمت SUI، کارشناسان معتقدند که SUI می تواند تا سال 2025 به پایین ترین سطح سالانه 1.61 دلار و بالاترین قیمت 7.59 دلار برسد. بنابراین، اگر SUI به هدف صعودی خود برسد، قیمتی که او می تواند ببیند. 379.54 درصد افزایش تا سال 2025.

آیا کنجکاوی $MEDA دارید؟ ما را ملاقات کنید یا چت در تلگرام برای اسکوپ داخلی سریع، سرگرم کننده و آموزنده!

سلب مسئولیت: این مقاله توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود که قبل از اقدام به هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بر عهده بگیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه