Milei Moneda با Stellar و Injective برای تسلط بر میم رقابت می کند


  • مایلی موندا ($MEDA) است بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری
  • استلار (XLM) می تواند به 0.77 دلار پرش کنید در سال 2024
  • Injective (INJ) می تواند برسد 237.64 دلار قبلا بر پایان سال

با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، مایلی موندا ($MEDA) به عنوان یک رقیب قدرتمند ظاهر شده است و برای تسلط در کنار غول های صنعت Stellar و Injective رقابت می کند. با کمال تعجب، سرمایه گذاران تمایل آشکاری به احساس سکه میم نشان می دهند و پتانسیل آن را برای بازدهی قابل توجه برجسته می کنند. اما چرا سرمایه گذاران ترجیح می دهند مایلی موندا ($MEDA) بالاتر از اینها برترین سکه های رمزنگاری شده? جزئیات را در زیر بیابید!

مانند Milei پس انداز کنید: در $MEDA سرمایه گذاری کنید!

سرمایه گذاران پشت پتانسیل مخرب مایلی موندا جمع می شوند

در حالی که آلت کوین های برتر با استلار (XLM) و Injective (INJ) که دستاوردهای چشمگیری را به ثبت رسانده اند، جذابیت $MEDA وضعیت میم کوین سرمایه گذاران را جذب می کند مایلی موندا. تجسم اخلاق اقتصاددان مشهور خاویر میلی، مایلی موندا ($MEDA) با ترکیب منحصر به فرد خود از طنز، سیاست و فناوری بلاک چین، دنیای رمزارزها را تحت تأثیر قرار می دهد.

سرمایه گذاری در مورد $MEDAokens نه تنها به افراد حقوق مدیریت و عضویت در داخل اعطا می کند مایلی موندا اکوسیستم، اما فرصت ها و مزایای بی نظیری را نیز به وجود می آورد. صاحبان $MEDA شما همچنین دسترسی انحصاری به رویدادهای متعدد و تخفیف‌های هنگفت دریافت می‌کنید که آن را به یکی از موارد تبدیل می‌کند بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بازار.

در حال حاضر در مرحله 1 پیش فروش آن، مایلی موندا ($MEDA) توکن حاوی یک قیمت آلت کوین از 0.010 دلار با پیشرفت پیش فروش به مرحله 2 و مرحله 3، ارزش توکن به ترتیب به 0.0125 دلار و 0.015 دلار افزایش می یابد. یک بار مایلی موندا ($MEDA) راه اندازی شده در صرافی های بزرگ، $MEDA انتظار می رود توکن به یک مقدار برسد 0.020 دلار، برچسب زدن آسان 100٪ بازگشت سرمایه حتی قبل از شروع معامله در بازار.

مانند Milei پس انداز کنید: در $MEDA سرمایه گذاری کنید!

Stellar با جدیدترین ادغام در حال افزایش است

پس از یک سال پر فراز و نشیب 2023، استلار (XLM) در ماه‌های اخیر شتاب قابل توجهی به دست آورده است، به‌ویژه ادغام از خدمات پروتکل باند اوراکل. این مشارکت استراتژیک نشان دهنده نقطه عطف مهمی است بهبود اکوسیستم ستاره ایبه ویژه با افزایش قابلیت اطمینان و امنیت.

– تبلیغات –

از نظر عملکرد قیمت هفتگی، Stellar (XLM) امتیاز قابل توجهی کسب کرد 14.7٪ افزایش ارزش آن حجم معاملات Stellar (XLM) افزایش یافت 48% در هفته گذشته در حالی که کل عرضه در گردش با اندکی افزایش مواجه شد 0.16٪به بیش از 28.63 میلیارد رسیده است.

با افزایش پذیرش و علاقه فزاینده، کارشناسان صنعت نسبت به چشم انداز بلند مدت Stellar (XLM) خوش بین هستند. با توجه به پیش بینی آنها، قیمت Stellar (XLM) می تواند پمپ به ارتفاع 0.77 دلار در سال 2024.

راه اندازی inEVM Mainnet Injective ارزش را افزایش می دهد

Injective (INJ) در شرایط اخیر بازار صعودی صعودی قابل توجهی داشته است. پس از یک دوره تثبیت در اوایل سال جاری، قیمت Injective (INJ) در ماه گذشته افزایش قابل توجهی را تجربه کرد و با جهش با بیش از 30 درصد و رکورد جدیدی در تاریخ ثبت کرد (ATH).

این جهش را می توان به نقطه عطف مهمی نسبت داد که توسط Injective (INJ) با موفقیت به دست آمد. استارت آپ در لایه 2 inEVM خود در شبکه اصلی. inEVM Injective برای ارتقای قابلیت همکاری بین شبکه های مختلف بلاک چین از طریق فعال سازی طراحی شده است ترکیب پذیری بدون درز از طریق کیهان و سولانا اکوسیستم ها

همچنین، احساسات غالب بازار در اطراف Injective (INJ) بیشتر است گاو نر، بسیاری از تحلیلگران کریپتو را به افزایش بالقوه در ارزش آن واداشت. این کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت Injective (INJ) می تواند تا 237.64 دلار قبل از پایان سال 2024

خلاصه

در حالی که مقادیر Stellar (XLM) و Injective (INJ) در حال افزایش هستند، مایلی موندا ($MEDA) به طور شگفت انگیزی در میان سرمایه گذاران مورد علاقه ظاهر شد. این است پتانسیل عظیم و مزایای برجسته زیرا دارندگان به سکه میم در برابر رقبای تثبیت شده تر در رقابت آن برای تسلط شتاب دادند.

آیا کنجکاوی $MEDA دارید؟ ما را ملاقات کنید یا چت در تلگرام برای اسکوپ داخلی سریع، سرگرم کننده و آموزنده!

سلب مسئولیت: این مقاله توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود قبل از اقدام بر روی هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-





منبع

نوشته‌های مشابه