Ripple 500 میلیون XRP را از Escrow باز می کند در میان بررسی دقیق فروش


ریپل 500 میلیون XRP را از escrow برای ماه آوریل باز کرد و در بحبوحه بررسی دقیق فروش XRP خود توسط جامعه XRP.

آخرین اجرای امانی نمایه شده توسط Whale Alert امروز در ساعت 02:51 (UTC) با 500 میلیون XRP به ارزش 314,874,965 دلار آمریکا (314.87 میلیون دلار) در زمان اجرا رخ داد.

لازم به ذکر است که آدرس ریپلی که توکن ها را دریافت کرده است، در زمان تهیه این گزارش، آنها را توزیع یا فروخته و تعادل 500 میلیون XRP را حفظ کرده است. را نمونه کارها از موجودی سپرده اکنون به 4.5 میلیارد توکن XRP کاهش یافته است و اجرای بعدی برای 1 می برنامه ریزی شده است.

اگرچه ریپل معمولاً هر ماه 1 میلیارد XRP را از escrow باز می کند، اما در برخی ماه ها انحراف از این الگو مشاهده شده است. به عنوان مثال، شرکت پرداخت بلاک چین تنها 500 میلیون XRP در ماه گذشته منتشر کرد، اما آن را منتشر کرد یک دنده در مدل 800 میلیونی خود قفل مجدد.

داده‌های زنجیره‌ای تأیید می‌کند که تلاش دیگری برای اجرای سپردن مارس به دلیل مفقود شدن یک شی مرجع ناموفق بود. علاوه بر این، ریپل تنها 600 میلیون XRP را از escrow در 1 فوریه باز کرد. با این حال، در یک پیچ و تاب هیجان انگیز، شرکت تکمیل شد سهمیه 1 میلیاردی بسیار دیرتر در ماه 25 فوریه.

در طول این سال، ژانویه تنها ماه است که الگوی باز کردن قفل امانی ریپل را ثبت کرد. این شرکت 1 میلیارد توکن را در روز اول ماه منتشر کرد و 800 میلیون XRP را مدت کوتاهی پس از سپردن مجدد قفل کرد.

– تبلیغات –

باید دید که آیا شرکت بلاک چین 500 میلیون XRP اضافی را برای ماه آوریل منتشر خواهد کرد که الگوی فوریه را منعکس می کند. با این وجود، در زمان گزارش، تنها 500 میلیون توکن برای این ماه سپرده شده است. پس از آخرین اعدام، ریپل نگه دارید 39.5 میلیارد XRP در سپرده در هشت کیف پول.

فروش Ripple Escrow و XRP تحت بررسی است

ارزش دارایی های سپرده شده در حال حاضر 24.7 میلیارد دلار است که بخش قابل توجهی از توکن های XRP موجود است. دارایی‌های مهم امانی ریپل اخیراً در بحبوحه بررسی‌های شدید بر فروش XRP گذشته و فعلی این شرکت در مرکز توجه قرار گرفته است.

این بررسی بیشتر نتیجه یافته های پرونده SEC علیه ریپل است. پیش از این، اطلاعات اسناد قانونی گذشته تأیید می‌کرد که ریپل از ربات‌های شرکت تجاری GSR برای فروش قبلی XRP به مؤسسات استفاده می‌کرد.

این گمانه زنی را برانگیخته است که فروش ریپل قیمت XRP را کاهش داده است. با این حال، دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل از بین رفته است این اظهارات تأیید می کند که شرکت اکنون این فروش های نهادی را خاتمه داده است.

اخیراً SEC ساخته شده است درخواست 2 میلیارد دلار جریمه از ریپل برای این فروش های سازمانی گذشته. گمانه زنی هایی وجود دارد که ممکن است این شرکت انحلال در صورتی که قاضی به نفع SEC رای دهد، برخی از توکن‌های XRP سپرده‌گذاری شده آن برای پاسخگویی به این تقاضا.

در همین حال، CTO ریپل همچنان ادامه داشت نگهداری در میان تماس‌های اعضای انجمن، سوزاندن ضمانت روی قیمت XRP تأثیر مثبتی نخواهد داشت. به گفته شوارتز، ریپل در حال جستجو است نزول کردن تعادل سپرده آن در سریع ترین زمان ممکن، از این رو فروش XRP.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه