Ripple Dumps 240,000,000 XRP در میان 17% سقوط قیمت


شرکت پیشرو پرداخت ارزهای دیجیتال ریپل، در ماه مارس، مصادف با دوره سقوط قیمت، 240 میلیون XRP را از بازگشایی سپرده خود تخلیه کرد.

ریپل دامپینگ 240M XRP

داده های XRPScan، محقق برجسته XRPL، نشان می دهد که ریپل فروش توکن های XRP را برای ماه مارس آغاز کرده است. اولین فروش در 5 مارس انجام شد، زمانی که کیف پول این شرکت با نام “ریپل 1” شناسایی شد. نقل مکان کرد 100 میلیون توکن XRP به یک آدرس بدون علامت.

با ارزش بازار XRP 0.6305 دلار، ارزش معامله 63 میلیون دلار بود. در همین حال، آخرین فروش XRP ریپل در روز چهارشنبه ارزش نقدی قابل توجهی دارد.

به طور خاص، در 13 مارس، ریپل 140 میلیون XRP به ارزش بیش از 94.5 میلیون دلار را به یک آدرس خارجی منتقل کرد. این دو تراکنش نشان می دهد که شرکت پرداخت بیش از 157 میلیون دلار در XRP در کمتر از دو هفته تخلیه کرده است.

فروش ریپل XRPفروش ریپل XRP
فروش ریپل XRP | XRPScan

قیمت XRP تاثیر داشت

لازم به ذکر است که ارزش بازار XRP در روزهایی که این فروش ریپل انجام شد، نوسانات را نشان داد. به عنوان مثال، در 15 مارس، XRP بیش از 17 درصد از بالاترین قیمت 0.6685 دلار به 0.5502 دلار کاهش یافت. به طور مشابه، در روز چهارشنبه، XRP از آستانه 0.7 دلار به 0.6727 دلار در میان فروش ریپل سقوط کرد.

نمودار XRP TradingViewنمودار XRP TradingView
نمودار XRP TradingView

با این حال، XRP از سقوط قیمت تا حدودی بهبود یافته است و در زمان انتشار، قلمروهای قیمتی 0.60 دلار و 0.61 دلار را پس گرفته است. دارایی کریپتو اکنون با قیمت 0.6133 دلار معامله می شود.

برخی از اعضای جامعه XRP همچنان عملکرد بد درازمدت XRP را به فشارهای تورمی ناشی از باز کردن قفل‌های سپرده ماهیانه ریپل و فروش‌های بعدی نسبت می‌دهند.

– تبلیغات –

اجرای ریپل XRP Escrow

لازم به ذکر است که 240 میلیون ریپل XRP منحل شده تاکنون ناشی از سپرده گذاری ماه مارس شرکت است. همانطور که قبلا توسط The Crypto Basic گزارش شده بود، Ripple یک بار دیگر از انتشار مورد انتظار 1 میلیارد XRP برنامه ریزی شده برای ابتدای ماه منحرف شده است.

به طور خاص، ریپل تنها 500 میلیون XRP را از کیف پول های امانی خود باز کرد. Thدومین معامله ای است که با آن مواجه می شویم یک شکست. علیرغم انتشار تنها 500 میلیون XRP در این ماه، ریپل طبق معمول سرویس escrow را با 800 میلیون توکن پر کرد.

جالب اینجاست که این پدیده بی سابقه نیست. در ماه فوریه، ریپل با موفقیت 600 میلیون XRP را از escrow منتشر کرد، اما نیمی دیگر با 400 میلیون توکن شکست خورد.

با این حال، شرکت پرداخت همچنان در تکمیل دوره سپرده ماهیانه، 400 میلیون XRP را در 25 فوریه باز کرد. به موازات آن، جامعه کریپتو ممکن است شاهد انتشار امانی دیگری در اواخر این ماه، مشابه فوریه باشد.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-منبع

نوشته‌های مشابه