Shiba Inu را بخرید، پذیرش اولیه بیت کوین توصیه را تأیید می کند


داوینچی جرمی، یکی از مدافعان بیت کوین از سال 2011، از فعالان بازار کریپتو خواست تا Shiba Inu را در سبد سرمایه گذاری خود در نظر بگیرند.

جرمی این تماس را در یک پست اخیر در X انجام داد، جایی که یکی از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال نظر او را در مورد سرمایه گذاری در Shiba Inu برای سودهای بلندمدت بالقوه جویا شد. جرمی پاسخ مثبت داد.

لازم به ذکر است که زمینه این گفتگو حول محور حمایت او از سرمایه گذاری بیت کوین در سال 2013 بود. مجله بیت کوین آغاز شد مکالمه با فاش کردن ویدیویی از سال 2013 که در آن جرمی از عموم سرمایه‌گذاران خواسته بود بیت کوین بخرند.

در این ویدئو، جرمی از سرمایه گذاران می خواهد که بیت کوین را حتی با قیمت 1 دلار خریداری کنند. او بر نیاز مردم به داشتن 1 دلار در بیت کوین تاکید کرد و خاطرنشان کرد که این حرکت سال ها بعد نتیجه خواهد داد.

از 9 می 2013، زمانی که جرمی این تماس را انجام داد، بالاترین قیمت بیت کوین 114 دلار بود. بیش از یک دهه بعد، این دارایی اکنون بالای 70000 دلار معامله می شود. بر این اساس، افرادی که توصیه های جرمی را دنبال کردند و 1 دلار در بیت کوین در سال 2013 سرمایه گذاری کردند، سرمایه گذاری خود را به 613 دلار افزایش می دادند، البته به شرط اینکه دارایی را تا امروز حفظ کنند.

جالبتر اینکه اگر شخصی در آن زمان تصمیم می گرفت 1000 دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کند، 8.77 توکن BTC دریافت می کرد. ارزش این توکن ها در حال حاضر 614000 دلار است و بیت کوین در حدود 70000 دلار معامله می شود.

– تبلیغات –

تماس های قدیمی بیت کوین برای خرید شیبا اینو

موفقیت چشمگیر جذابیت سرمایه گذاری جرمی به او اعتماد به نفسی داده است تا از دیگر توکن هایی که به اعتقاد او پتانسیل تکرار موفقیت های مشابه را دارند پشتیبانی کند. در همین حال، برخی از اعضای جامعه کریپتو با انتخاب های تبلیغاتی جدید او مخالفت کردند. وی در پاسخ به منتقدان خاطرنشان کرد:

«در آن روزها مردم از من برای شیلینگ بیت کوین متنفر بودند و آن را کلاهبرداری می خواندند! دیگر آن را از دست ندهید.»

بر اساس این فرض، کاربر X Milad از مدافع بیت کوین در مورد سرمایه گذاری در Shiba Inu سوال کرد. جرمی پاسخ داد بله، نشان می دهد که SHIB دارای پتانسیل طولانی مدت است.

جالب اینجاست که این اولین باری نیست که جرمی مستقیماً خواستار سرمایه گذاری شیبا اینو می شود. او صادر شده تماس مشابهی در سال گذشته هنگامی که از او پرسیده شد که کدام آلتکوین ارزش خرید دارد. SHIB در آن زمان 0.0000079 دلار معامله می شد. در نتیجه، اگر یک سرمایه‌گذار در آن زمان 10000 دلار به Shiba Inu متعهد می‌شد، 36708 دلار به قیمت فعلی SHIB داشت و در مدت پنج ماه بیش از 26 هزار دلار سود می‌کرد.

پتانسیل طولانی مدت شیبا اینو

لازم به ذکر است که شیبا اینو در حال حاضر خود را به عنوان ابزاری شایسته برای سرمایه گذاری های بلند مدت معرفی کرده است. این شاید به عنوان موفق ترین پروژه ارزهای دیجیتال الهام گرفته از میم ها برجسته باشد. به عنوان مثال، SHIB دارای نرخ بازگشت سرمایه شگفت‌انگیز 35,349,973% نسبت به پایین‌ترین حد خود در سپتامبر 2020 است و قیمت فعلی آن 0.00002881 دلار است.

تاکید می شود که شیبا اینو میلیونرهای زیادی خلق کرد و حتی چندین میلیاردر در میان پذیرندگان اولیه او

برخی از پذیرندگان اولیه که تصمیم گرفتند زودتر از موعد از دارایی جدا شوند حالا داستان های پشیمانی بگوتاسف می خوردند که چگونه می توانستند در صورت شناخت پتانسیل بلندمدت آن، ثروت های قابل توجهی به دست آورند.

یک مثال اخیر شامل یک سرمایه گذار آفریقایی است که سود 108000 دلاری را از دست داد از Shiba Inu زیرا زمانی که پرتفوی آنها فقط به 500 دلار رسید تصمیم به فروش دارایی گرفتند.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه