Shiba Inu عملکرد سال 2021 خود را با یک رکورد جدید در تمام دوران تکرار می کند


بر اساس تحلیل اخیر یک ناظر بازار با نام مستعار Rekt Capital، شیبا اینو (SHIB) ممکن است خود را برای جهشی آماده کند که می تواند بازار ارزهای دیجیتال را طوفانی کند.

این تحلیلگر به شباهت چشمگیر بین روند فعلی بازار شیبا اینو و عملکرد آن در سال 2021 اشاره کرد.

تاریخ شیبا اینو تکرار می شود

از نظر زمینه، سال 2021 سال قابل توجهی برای شیبا اینو بود، زیرا دارایی با حاشیه های نجومی رشد کرد و به بالاترین رقم تاریخ 0.00008845 دلار رسید.

در یک سری پست، Rekt Capital اشاره کرد که Shiba Inu در حال تکرار تاریخ است زیرا عملکرد فعلی آن منعکس کننده الگوهای مشاهده شده در سال 2021 است.

این تحلیلگر فاش کرد که Shiba Inu با موفقیت دوباره سطح 0.000026 دلار را آزمایش کرد و با خط افقی نارنجی همسو شد. بنابراین، Rekt Capital معتقد است که این حرکت تأیید می کند که نشانه با مضمون سگ به تدریج “تکرار می شود”.

شباهت‌های بین روند فعلی شیبا اینو و ارائه آن در سال 2021

در آخر هفته تحلیلگر اظهار داشت که شیبا اینو نتوانست مقاومت قابل توجهی را با قیمتی با عنوان “مقاومت آبی” بشکند. جالب توجه است که Rekt Capital گفت Shiba Inu در اواخر سال 2021 با چالش مشابهی روبرو شد و در اولین تلاش خود نتوانست مقاومت را بشکند.

– تبلیغات –

این تحلیلگر خاطرنشان کرد که این امر شیبا اینو را مجبور کرده است تا قبل از اینکه دارایی حرکت صعودی خود را تأیید کند، یک نقطه قیمت مهم به نام “سطح نارنجی” را در سال 2021 مجددا آزمایش کند.

در تحلیل اخیر، Rekt Capital تاکید کرد که Shiba Inu “سطح نارنجی” را دوباره آزمایش کرده است، پیشرفتی که به شدت عملکرد توکن را در سال 2021 منعکس می کند.

اگر Shiba Inu به بازتولید عملکرد خود از سال 2021 ادامه دهد، می تواند شاهد یک جهش قیمت بزرگ باشد که آن را به بالاترین حد تاریخ (ATH) می رساند.

اگرچه تحلیل Rekt Capital امیدوارکننده به نظر می رسد، اما هنگام سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری شده، از جمله Shiba Inu، احتیاط ضروری است. بازار گسترده تر کریپتو غیرقابل پیش بینی و نوسان است.

در اوایل این ماه، قیمت شیبا اینو در هشت روز بیش از 300 درصد افزایش یافت. در آن زمان، SHIB به 0.000045 دلار جهش کرد و این توکن را در لیست 10 دارایی برتر رمزنگاری بر اساس ارزش بازار قرار داد.

Shiba Inu با ارزش بازار 17.57 میلیارد دلار اکنون یازدهمین ارز دیجیتال بزرگ است. در زمان انتشار، SHIB با قیمت 0.00002979 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش هفتگی 18.83 درصدی است.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه