Shiba Inu Metaverse Advisor ادعاهای کلاهبرداری را رد می کند


مشاور Shiba Inu Metaverse Marcy Jastrow اخیراً اتهامات فزاینده ارتباط با یک شرکت کلاهبرداری را رد کرد.

متاورس شیبا اینو این پروژه برای مدتی از سرفصل اخبار خارج شده است زیرا پیشرفت در پشت صحنه ادامه دارد. با این حال، مشاور پروژه، مارسی جاسترو، اخیراً در میان اتهامات مربوط به مشارکت او در یک تجارت متقلبانه در کانون توجه قرار گرفته است.

به طور خاص، تروفیاس، یکی از اعضای سابق SHIB Defense Breed که در ژانویه گذشته با توسعه دهنده اصلی Shytoshi Kusama رقابت داشت. متهم جاسترو به دلیل اینکه یک «هنرکار حرفه ای» است. به گفته Trophias، این به دلیل خروج او از شرکت جدیدی است که قبلاً با آن ارتباط داشت.

برای زمینه، مشاور Shiba Inu Metaverse اخیراً با حذف تمام آثار ارتباط خود با شرکت در حساب کاربری خود در لینکدین، از شرکت فاصله گرفت. Trophias ادعا می کند که این حرکت در نتیجه کلاهبرداری شرکت است.

مشاور SHIB Metaverse ادعاهای کلاهبرداری را رد می کند

جاسترو به سرعت به این اتهامات پاسخ داد و بلافاصله آنها را بی اساس خواند. او تأیید کرد که جدایی او به دلیل اختلافاتی بود که شرکت بر سر مالکیت و استفاده از حقوق مالکیت معنوی (IP) داشت.

او تاکید کرد که تمام این موضوع برای او حواس‌پرتی را پرت می‌کرد و همین امر باعث شد تا در نهایت از شر شرکت خلاص شود. اگرچه جاسترو تاکید کرد که دلیل جدایی او کار تروفیاس نیست، اما این شفاف سازی برای اطلاع رسانی به رویدادهای واقعی ضروری بود.

“من می توانم به شما اطمینان دهم که من تقلب نمی کنم” او در میان اتهامات اشاره کرد. لازم به ذکر است که پرونده اخیر در میان درخواست کمک مارسی جاسترو رخ داد. به نقل از یک پست از یکی از سلام دوستان کارمندان، جاسترو از جامعه خواست تا با بودجه از پروژه Welly Friends حمایت کنند.

– تبلیغات –

او تاکید کرد که Welly Friends یکی از معدود پروژه هایی است که موارد استفاده واقعی از بلاک چین را در صحنه کشاورزی هدایت می کند. با این حال، درخواست کمک جاسترو مورد پسند برخی از منتقدان قرار نگرفت، برخی از آنها اصرار داشتند که او روی پروژه SHIB Metaverse تمرکز کند.

سرمایه گذاران نسبت به Shiba Inu Metaverse خوش بین هستند

بر اساس این نظرات، منتقدان دیگر به دنبال به روز رسانی در مورد پروژه Shiba Inu Metaverse بودند. لازم به ذکر است که تیم متاورس جزئیاتی از کار در حال انجام خود در سال جاری ارائه نکرده است. آخرین پیشرفت عمده در مارس گذشته رخ داد که این تیم برای اولین بار معبد WAGMI را اجرا کرد در جشنواره SXSW

علیرغم عدم به روز رسانی، سرمایه گذاران همچنان نسبت به این پروژه خوش بین هستند. در ژوئن 2023 واکنش مارسی جاسترو به خرید حدود 73 زمین در متاورس برای 27503 دلار از تیم Shibpreme. این سرمایه گذاران نسبت به موفقیت نهایی این پروژه ابراز اطمینان کرده اند.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه