شیبا اینو، پپه با وجود سقوط کریپتو، قیمت‌ها را پمپ می‌کنند، در حالی که کوین میم جدید Dogeverse نیز افزایش می‌یابد

در حالی که اخیراً بازار کریپتو شاهد برخی اقدامات نزولی قیمت بوده است، چند توکن میم این روند را کاهش می دهند.

طی 24 ساعت گذشته، شیبا اینو (SHIB) و پپه (PEPE) تجمع کرده اند، که نشان دهنده انعطاف سکه های جوک در شرایط فعلی بازار است.

با این حال، یک پروژه میم جدید به نام Dogeverse (DOGEVERSE) بیشترین سر و صدایی را ایجاد می کند و بسیاری آن را به عنوان ستاره بعدی در این طاقچه تبلیغ می کنند.

قیمت شیبا اینو و پپه از سقوط کریپتو با رالی های انعطاف پذیر نادیده می گیرند

از دیروز، SHIB بیش از 6 درصد افزایش یافته و حدود 0.000022 دلار معامله می شود، در حالی که PEPE با 5 درصد افزایش به 0.0000051 دلار رسیده است.

شمع‌های سبز برای این دو توکن با توجه به اینکه بازار گسترده‌تر سکه‌های میم شاهد حجم‌های نقطه‌ای بوده است، بیشتر خودنمایی می‌کنند. قرارداد 35 درصد در طول مدت مشابه

اینکه SHIB و PEPE برخی از تنها سکه‌های میم بوده‌اند که در برابر نزولی مقاومت کرده‌اند، نشان می‌دهد که چقدر تقاضای انعطاف‌پذیر برای سکه‌های فرهنگ برتر باقی مانده است.

با این حال، شایان ذکر است که این توکن‌ها در واقع با درصدهای دو رقمی یک شبه افزایش یافته بودند، قبل از اینکه کسب سود باعث فروش جزئی در صبح امروز شد.

صرف نظر از این، SHIB و PEPE موفق شده اند بیشتر دستاوردهای خود را حفظ کنند.

با نگاهی به آینده، سرمایه گذاران امیدوارند که بتوانند از سطوح مقاومت جزئی که درست بالاتر از قیمت فعلی خود قرار دارند عبور کنند.

اگر این سطوح شکسته شوند، SHIB و PEPE می‌توانند مسیر روشنی برای بازگشت به اوج هفته‌های گذشته داشته باشند که به ترتیب نشان‌دهنده افزایش ۲۷ تا ۴۷ درصدی است.

ترس های ژئوپلیتیک و ترس های فدرال رزرو نمی توانند SHIB و PEPE را تکان دهند

دستاوردهای SHIB و PEPE با توجه به بادهای مخالف اقتصاد کلان که بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد، حتی قابل توجه تر است.

در آخر هفته، تنش‌های ژئوپلیتیکی پس از انجام یک سری حملات هواپیماهای بدون سرنشین از سوی ایران علیه اسرائیل، افزایش یافت که سرمایه‌گذاران را به وحشت انداخت و منجر به فروش دارایی‌های ریسک‌پذیر شد.

در همین حال، ETF های بیت کوین نقطه ای اکنون شاهد خروجی خالص بوده اند برای سه روز متوالی طبق داده های SoSoValue، مجموعا بیش از 58 میلیون دلار است.

این جریان‌های بی‌امان را می‌توان به یک یا دو ضربه تورم ماندگار و نظرات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو نسبت داد، که اشاره‌ای به بالا نگه‌داشتن نرخ‌های بهره برای مدت طولانی‌تر داشت.

با این حال، در میان این همه آشفتگی، تقاضا برای SHIB و PEPE پابرجاست.

در حالی که بخش کلی ضربه خورده است، این دو سکه انعطاف پذیر باقی مانده اند که خبر خوبی برای دارندگان دست الماس آنها است.

توکن جدید Dogeverse، چند زنجیره ای را به فضای سکه میم می آورد

SHIB و PEPE تنها سکه‌های جوک نیستند که رکود بازار سکه‌های میم را به چالش می‌کشند.

بچه جدید روی بلوک، دوگرس، اخیراً با عبور از نقطه عطف 6 میلیون دلاری در مرحله پیش فروش خود، به سود خود ادامه داده است.

سرمایه‌گذاران برای خرید توکن‌های DOGEVERSE با قیمت فعلی 0.000296 دلار عجله کرده‌اند، قبل از شروع یک افزایش قریب‌الوقوع.

اما Dogeverse بسیار بیشتر از قیمت تخفیف خورده به میز می آورد.

معماری چند زنجیره ای آن به دارندگان DOGEVERSE اجازه می دهد تا توکن های خود را بین اتریوم، BNB Chain، Polygon، Solana، Avalanche و Base پل بزنند.

یک سرمایه‌گذار می‌تواند روی اتریوم خرید کند، به سولانا پل بزند، و بلافاصله با استفاده از پروتکل Dogeverses شروع به سرمایه‌گذاری برای کسب درآمد کند. پیش بینی 168٪ APY.

این قابلیت قابل حمل نقدینگی و سرمایه گذاری به Dogeverse کمک می کند تا توجه علاقه مندان به میم کوین های جدید و کسانی که علاقه مند به کسب درآمد غیرفعال در طول زمان هستند را به خود جلب کند.

این را با عرضه 200 میلیارد توکن (که با عرضه نامحدود Dogecoins در تضاد است) ترکیب کنید و به راحتی متوجه شوید که چرا این هجوم در پلتفرم های رسانه های اجتماعی ایجاد شده است.

آیا آن است آستین هیلتون Dogeverse را یک پروژه یا پروژه بسیار جالب می نامید کانال تلگرام با رسیدن به 2300 عضو، این حرکت نشان می دهد که این میم سکه جدید برای تماشا در سال 2024 است.

از پیش فروش Dogeverse دیدن کنید

سلب مسئولیت: مقاله فوق دارای حمایت مالی است. توسط شخص ثالث نوشته شده است. CryptoPotato محتوا، تبلیغات، محصولات، کیفیت، دقت یا سایر مطالب موجود در این صفحه را تایید نمی‌کند یا مسئولیت آن را بر عهده نمی‌گیرد. هیچ چیز در آن نباید به عنوان توصیه مالی تعبیر شود. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود قبل از وارد شدن به هر شرکت یا پروژه ای که ذکر شده است اطلاعات را به طور مستقل و با دقت بررسی کنند و تحقیقات خود را انجام دهند. سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال خطر از دست دادن سرمایه را به همراه دارد، و همچنین به خوانندگان توصیه می شود قبل از تصمیم گیری که ممکن است بر اساس محتوای حمایت شده فوق باشد یا نباشد، با یک متخصص مشورت کنند.

همچنین به خوانندگان توصیه می شود که سلب مسئولیت CryptoPotatosfull را مطالعه کنند.

پیشنهاد ویژه (با حمایت مالی)

پیشنهاد محدود 2024 برای خوانندگان CryptoPotato در Bybit: از این پیوند برای ثبت نام و باز کردن موقعیت 500 دلاری BTC-USDT در Bybit Exchange به صورت رایگان استفاده کنید!

نوشته‌های مشابه