سولانا به دنبال پشتیبانی از کوین بیس، 15 درصد افزایش یافت: جزئیات

TL; DR

  • پس از اعلام Coinbase برای اضافه کردن قراردادهای دائمی WIF، میم کوین dogwifhat (WIF) 15 درصد افزایش یافت.
  • دارایی های دیگر از این نوع مانند Cat in a Dogs World (MEW)، Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) نیز در بحبوحه بهبود کلی بازار شاهد پیشرفت های قابل توجهی بودند.

WIF در میان بهترین اجراکنندگان قرار دارد

بازار ارزهای دیجیتال در چند روز گذشته نوسانات شدیدی را تجربه کرد. اکثر دارایی های دیجیتال پیشرو دیروز (18 آوریل) شروع به احیا کردند قبل از اینکه به دنبال گزارش هایی مبنی بر اینکه اسرائیل به طور قابل توجهی سقوط کرد.انجام شدحملات پهپادی و موشکی به ایرانبیت کوین (BTC)، برای یکی،سقوط کردبرای اولین بار در دو ماه اخیر زیر مرز 60000 دلار.

با این حال، روند نامطلوب با بازار کریپتو کوتاه مدت بودخوب بودن در منطقه سبز امروز (19 آوریل). یکی از بهترین اجرا کننده ها است بزرگترینمیم کوین ساخته شده بر روی بلاک چین سولانا –dogwifhat(WIF) – که تقریباً 15٪ در مقیاس 24 ساعته افزایش یافت.

قیمت WIF
قیمت WIF، منبع: CoinGecko

افزایش چشمگیر آن به دنبال تصمیم کوین بیس برای اضافه کردن قراردادهای دائمی WIF در صرافی بین المللی کوین بیس و کوین بیس پیشرفته بود.افتتاح WIF-PERP ما در یا بعد از ساعت 9:30 صبح UTC در 25 آوریل 2024 آغاز خواهد شد.،” شرکتروشن شد.

اینظهور مجدد سکه میمهمچنین با جهش قیمت سولانا همزمان است.SOL روزانه 11 درصد افزایش یافته است و از افزایش ها پیشی گرفته استضبط شده توسطبیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH).

احیای کلی میم کوین

Dogwifhat تنها نشانه نیستاز نوع خودکه امروز شاهد افزایش قابل توجه قیمت بوده است. پیشتازان از نظر ارزش بازار – Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) – به ترتیب 6٪ و 5٪ افزایش یافته اند.

Cat in a Dogs World (MEW) 17٪ افزایش یافته است، در حالی که Pepe (PEPE)، Floki Inu (FLOKI) و Bonk Inu (BONK) نیز از جمله برندگان قابل توجه هستند.

در حالی که به نظر می رسد بخش میم کوین دوباره شتاب گرفته است، معامله گران باید در هنگام ورود به اکوسیستم به دلیل نوسانات بدنام و خطرات زیان های مهم محتاط باشند. لطفاً ویدیوی اختصاصی ما را بررسی کنید تا از برخی اشتباهات رایج مرتبط با این موضوع در امان باشید:

پیشنهاد ویژه (با حمایت مالی)

پیشنهاد محدود 2024 برای خوانندگان CryptoPotato در Bybit: از این پیوند برای ثبت نام و باز کردن موقعیت 500 دلاری BTC-USDT در Bybit Exchange به صورت رایگان استفاده کنید!

نوشته‌های مشابه