برخی از معامله گران پس از افزایش بیش از 10 میلیون دلار، اسلوتانا را به عنوان سود بعدی حمایت می کنند

شیدایی سکه میم بازگشته است، و این بار Slothanale در راه است.

این پروژه جدید مبتنی بر سولانا در حال حاضر بیش از 10 میلیون دلار در پیش فروش خود جمع آوری کرده است و معامله گران را سر و صدا کرده است. اسلوتانا (اسلوث) به طور بالقوه می تواند اجرای باورنکردنی BONK ها از اواخر سال 2023 را تکرار کند.

Slothana Sparks Meme Mania با هدف 420 میلیون دلاری بازار

اسلوتانا در حال بهره برداری از دو چیز است که به نظر می رسد دنیای رمزارزها از سکه های میم و طلسم های بازیگوش کافی نیست.

نماد SLOTH پروژه دارای یک شخصیت تنبل چشم قرمز است که به تعطیلات 4/20 استونر ادای احترام می کند.

علیرغم اینکه اسلوتانا هیچ ابزاری ندارد، به سرعت یک جامعه فعال ایجاد کرده است که برای نتیجه گیری پیش فروش در روزهای آینده هیپ شده است.

در توییتر، جایی که این روزها بیشتر زمزمه‌های میم کوین اتفاق می‌افتد، حساب رسمی پروژه تنها در چند هفته بیش از 17000 فالوور جذب کرده است.

توییت‌های تیمی که طلسم اسلوتاناس را در تصاویر تاریخی مختلف به تصویر می‌کشند، دائماً بیش از 100000 برداشت را ایجاد می‌کنند.

در حالی که این میم ها همه سرگرم کننده هستند، اسلوتانا از منظر ارزش بازار هدف بالایی دارد.

توسعه دهندگان یک هدف بلندپروازانه 420 میلیون دلاری برای SLOTH در نظر گرفته اند، رقمی که آن را در 15 مورد برتر قرار می دهد. بزرگترین سکه های میم در صورت تحقق

چه SLOTH به این هدف برسد یا نه، کشش پیش‌فروش نشان می‌دهد که می‌تواند پس از پرتاب، خود را برای نشان دادن جای خود در فضای سکه میم آماده کند.

10 میلیون دلار حواله پیش فروش صحنه را برای اولین Slothanas DEX تنظیم می کند

هیاهوی اطراف تنبلی به لطف موفقیت در مرحله پیش فروش مداوم آن، صدای بلندتر می شود.

برای کسانی که به دنبال ورود زودهنگام هستند، قیمت ورودی 1 SOL برای 10000 توکن SLOTH تعیین شده است.

بد نیست با توجه به هدف بالای 420 میلیون دلاری تیم‌ها، ارزش تئوری هر SLOTH در صورت دستیابی به 0.0021 دلار است.

تنها در عرض سه هفته، پیش فروش Slothana بیش از 10 میلیون دلار SOL از مشارکت کنندگان جمع آوری کرد.

از وقتی که پیش فروش به پایان می رسدتیم اسلوتاناس می‌گوید که قصد دارند لیست‌هایی را در چندین DEX از جمله Raydium دنبال کنند.

این تیم همچنین تعقیب فهرست‌های مهم CEX را نیز رد نکرده است، که این امر باعث افزایش تبلیغات در مورد این سکه ساده (اما عفونی) می‌شود.

اگرچه دیدن یک میم کوین جدید بدون هیچ موردی برای جمع آوری چنین مبلغ هنگفتی ممکن است باعث نگرانی متخصصان رمزنگاری شود، اما در فاز سفته بازی فعلی بازارهای کریپتو غیرعادی نیست.

آیا Slothana Replicate BONKs Explosive می تواند به 2.4 میلیارد دلار برسد؟

بنابراین، می تواند اسلوتانا واقعاً به داستان موفقیت بعدی به سبک BONK در سولانا تبدیل شوید؟

تاریخ نشان می دهد که آن را رد نکنید.

در حالی که BONK ها از گمنامی به ارزش بازار 2.4 میلیارد دلار در گذشته دیوانه به نظر می رسد، قدرت باورنکردنی سکه های میم سوداگرانه را در زمانی که هیپ زیاد می شود نشان داد.

و مانند SLOTH، BONK هیچ ابزاری فراتر از میم‌ها و حالات خوب ارائه می‌دهد.

این واقعیت که اسلوتانا در حال حاضر بیش از 10 میلیون دلار برای یک سکه شوخی با یک طلسم تنبل جمع آوری کرده است، نشان دهنده تقاضا برای توکن های جدید با تم حیوانات در سولانا است.

آن را با حمایت تأثیرگذارانی مانند ترکیب کنید آستین هیلتون، و SLOTH همه مواد تشکیل دهنده را دارد.

البته، احتمال اینکه اسلوتانا در واقع BONKs 15000%+ را از اواخر سال 2023 تکرار کند، بسیار اندک است.

اما در این محیط بازار، اکنون برای توکن‌های کوچکی مانند SLOTH راحت‌تر از همیشه است که تخیل علاقه‌مندان به میم کوین را جذب کنند که به دنبال بازی بزرگ بعدی هستند.

از پیش فروش اسلوتانا دیدن کنید

سلب مسئولیت: مقاله فوق دارای حمایت مالی است. توسط شخص ثالث نوشته شده است. CryptoPotato محتوا، تبلیغات، محصولات، کیفیت، دقت یا سایر مطالب موجود در این صفحه را تایید نمی‌کند یا مسئولیت آن را بر عهده نمی‌گیرد. هیچ چیز در آن نباید به عنوان توصیه مالی تعبیر شود. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود قبل از وارد شدن به هر شرکت یا پروژه ای که ذکر شده است اطلاعات را به طور مستقل و با دقت بررسی کنند و تحقیقات خود را انجام دهند. سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال خطر از دست دادن سرمایه را به همراه دارد، و همچنین به خوانندگان توصیه می شود قبل از تصمیم گیری که ممکن است بر اساس محتوای حمایت شده فوق باشد یا نباشد، با یک متخصص مشورت کنند.

همچنین به خوانندگان توصیه می شود که سلب مسئولیت CryptoPotatosfull را مطالعه کنند.

پیشنهاد ویژه (با حمایت مالی)

پیشنهاد محدود 2024 برای خوانندگان CryptoPotato در Bybit: از این پیوند برای ثبت نام و باز کردن موقعیت 500 دلاری BTC-USDT در Bybit Exchange به صورت رایگان استفاده کنید!

نوشته‌های مشابه