پیش بینی قیمت Top Ripple (XRP) در اواخر

TL; DR

  • XRP در میان رکود عمومی بازار انعطاف پذیر باقی مانده است و تحلیلگران سودهای قابل توجهی در آینده را پیش بینی می کنند.
  • دعوای جاری Ripple علیه SEC بسته به نتیجه می تواند به طور قابل توجهی بر قیمت دارایی تأثیر بگذارد.

چشم انداز آینده XRP

آخرین اصلاحات در بازار ارزهای دیجیتال، که منجر به قیمت‌های پایین چند ماهه بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و بسیاری دیگر از دارایی‌های دیجیتال شد، برای XRP ریپل چندان ویرانگر نبود. علیرغم اینکه برای مدت کوتاهی به زیر 0.50 دلار سقوط کرد، این توکن در مقیاس دو هفته ای 3 درصد افزایش یافته است (بر اساس داده های CoinGecko).

قیمت XRP
قیمت XRP، منبع: CoinGecko

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که این می تواند یک نقطه شروع عالی برای دستاوردهای قابل توجه باشددر آینده ی نزدیک. یک نفر کهمشخص شده استچنین پیش بینی کاربر X Mikybull Crypto است. معامله گر استدلال کرد که XRP «پایین داردتایید شده است“، و افزود که این دارایی برای “حرکت انفجاری” آماده می شود.

یکی دیگر از تحلیلگران صعودی Dark Defender است کهپیش بینی شده استقیمت دارایی همچنان در آستانه رسیدن به 1.88 دلار بر اساس بازه زمانی هفتگی است.

EGRAG CRYPTO نیز دو سنت خود را با رعایت برخی شاخص های فنی ضروری ارائه کرد. این تحلیلگر ادعا کرد که XRP برای مدتی طولانی حول میانگین متحرک نمایی 21 (EMA) “رقصیده است” و “چند شمع ماهانه خجالتی” را تشکیل می دهد.

معامله گر فکر می کند وجود خواهد داشت آهنگامی که “کابوم یا شمع خدا” رخ می دهد، تغییر مثبت می شود. ما باید ثابت بمانیم زیرا حرکت بزرگ نزدیک است،” آنهانتیجه گیری.

ماه گذشته، EGRAG CRYPTOارایه شدهدو مسیر بالقوه برای مسیر قیمت XRP در ماه‌های بعد. سناریوی اول معاملات توکن را در محدوده 1.20 تا 1.80 دلار تا ژوئن تا ژوئیه نشان می دهد، در حالی که گزینه دوم صعود به بالاترین قیمت تاریخ 4 دلار را تا سپتامبر امسال نشان می دهد.

در انتظار اخبار در جبهه ریپل علیه SEC

یکی از رویدادهای مهمی که می تواند تاثیر مثبتی بر قیمت XRP داشته باشد، حل و فصل دعوای حقوقی بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) است. محاکمه بین این نهادها از اواخر ماه گذشته آغاز شد و تاکنون تنها بوده استارایه شدهرویارویی اضافی به جای نتیجه.

باقی می ماندغیر واضحزمانی که پرونده به دلیل تاخیرها و درخواست تجدیدنظرهای احتمالی از طرفین و پیچیدگی روند قانونی، رسماً بسته می شود.شخصی که تسویه حساب احتمالی را تصور می کرددر آینده ی نزدیکجرمی هوگان وکیل آمریکایی است. او معتقد است که ممکن است در تابستان امسال یک توافق 100 میلیون دلاری انجام شود.

کسانی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد شکایت، مشخصات آن و تأثیر بالقوه آن بر ارزش گذاری XRP هستند، لطفاً ویدیوی ما را در زیر بررسی کنند:

https://www.youtube.com/watch?v=iG9bTqhHD7U

پیشنهاد ویژه (با حمایت مالی)

پیشنهاد محدود 2024 برای خوانندگان CryptoPotato در Bybit: از این پیوند برای ثبت نام و باز کردن موقعیت 500 دلاری BTC-USDT در Bybit Exchange به صورت رایگان استفاده کنید!

نوشته‌های مشابه