Vechain VET

VeChain (VET) با پیش بینی رشد انفجاری 1921٪ آماده شکستن بالاترین سطح تاریخ است.


به گفته یک تحلیلگر برجسته که یک جدول زمانی احتمالی را ارائه کرده است، VeChain (VET) می تواند در این فصل رکورد جدیدی را بشکند و نرخ رشد 1921 درصدی را هدف قرار دهد.

VeChain (VET) یکی از ذینفعان اصلی رالی جاری در بازار ارزهای دیجیتال به رهبری بیت کوین بود و تنها در 24 ساعت 11 درصد سود را ثبت کرد. علاوه بر این، POE از پایین ترین سطح هفته گذشته 0.02781 دلار به بالاترین سطح افزایش یافت. 0.03559 دلار، سود خالص 24٪.

با در نظر گرفتن این مسیر ستودنی، تحلیلگران رمزارز مانند علی مارتینز استدلال می کنند که حرکت VeChain به این زودی ها از بین نمی رود. به گفته مارتینز، دلایل قابل توجهی برای این باور وجود دارد که VET هفته بزرگتری خواهد داشت.

POE در این هفته 56 درصد سود تعیین کرد

در اخیر یک توییتمارتینز توجه را به مرحله پایانی تثبیت POE جلب کرد، با الگوهای شمعدانی تثبیت شده که دقیقاً منعکس کننده الگوهای سال 2020 است.

نمودار تحلیلگر نشان می دهد که VeChain شاهد 595 روز تثبیت قبل از فصل صعودی در سال 2021 بوده است. پس از شکست موفقیت آمیز، به بالاترین سطح تاریخ 0.2782 دلار رسید.

نمودار VET
نمودار VET | علی مارتینز

با گذراندن دارایی مشابه در فاز انباشت از سال 2022، مارتینز یک سناریوی صعودی را ترسیم کرد که در آن تاریخ خود را تکرار می کند.

– تبلیغات –

به ویژه، او استدلال کرد که POE می تواند در این هفته به محدوده 0.05 دلار برسد. این تحلیلگر این هدف اولیه را 0.054 دلار تعیین کرد. VeChain آخرین بار دو سال پیش سطح قیمت 0.054 دلار را مشاهده کرد.

با در نظر گرفتن ارزش بازار فعلی VET 0.03462 دلار، بهبود 0.054 دلار به نرخ رشد 56 درصدی تبدیل می شود. این نرخ رشد با توجه به افزایش 24 درصدی دارایی در هفته گذشته قابل دستیابی به نظر می رسد.

VET ادعا می کند ATH جدید با افزایش 1921٪

در همین حال، علی مارتینز، در این فصل در حال گسترش، هدف بالاتری برای PEO دارد. او سناریویی را حدس می‌زند که در آن دارایی بازیابی می‌شود و از بالاترین سطح قبلی خود یعنی 0.2782 دلار در سال جاری فراتر می‌رود.

به طور خاص، این تحلیلگر ادعا می کند که علاقه مندان به VeChain می توانند تا نوامبر سال جاری قیمت 0.7 دلار را انتظار داشته باشند. این هدف قیمت نشان دهنده افزایش 19 برابری یا رشد انفجاری 1921 درصدی ظرف ده ماه است.

مسیر فعلی ATH VeChain به افزایش 1730٪ از 0.01522 دلار تبدیل می شود. با این حال، چندین سال طول کشید تا تحقق یابد.

به طور خاص، این تحلیلگر گفت که یک اصلاح کوتاه ممکن است تا ژوئن قبل از افزایش به 0.7 دلار رخ دهد. در نهایت، باید دید که آیا VET می تواند در عرض ده ماه بر افزایش 19 برابری غلبه کند یا خیر.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه