Web4 با معرفی خلاقیت هوش مصنوعی نسل بعدی، انگیزه نمادین «رویاهای خود را به اشتراک بگذارید» راه اندازی کرد.


پلت فرم غیرمتمرکز ایجاد محتوای مشترک هوش مصنوعی W3N قرار است نسل بعدی خلاقیت هوش مصنوعی را از طریق شبکه BTC Layer 2 آغاز کند وب4با راه اندازی کمپین “رویاهای خود را به اشتراک بگذارید” به عنوان انگیزه ای قبل از راه اندازی رسمی شبکه Web4.

فعالیت Share Your Dreams به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از ابزارهای رایگان و بدون کد هوش مصنوعی توسعه یافته توسط W3N مشارکت کنند و بسازند. شبکه Web4 اعلام کرد که این کمپین 50 درصد از توکن های خود را به نام $share از طریق ایردراپ رایگان بین اولین شرکت کنندگان توزیع خواهد کرد.

بر اساس کاغذ سفید آن، فلسفه اصلی شبکه Web4 این است که اطمینان حاصل شود که مالکیت محتوا و بازده خود سازندگان محافظت می شود و مکانیزم درآمدی عمیق و پایدار را به آنها ارائه می دهد.

پروژه Share Your Dreams در حال حاضر توسط شرکای صنعتی مختلف مانند پلتفرم Web3 SocialFi DeBox، پلت فرم Depin EMC، پلت فرم GameFi COS، شرکت هوش مصنوعی Convexlution، تولید کنندگان برجسته حلقه هوشمند و بسیاری دیگر پشتیبانی می شود.

برای جزئیات بیشتر، لطفاً وب سایت های زیر را بررسی کنید:

w3n.club
Web4dao.ai

سلب مسئولیت: این بیانیه مطبوعاتی توسط مشتری ارائه شده است. مسئولیت محتویات، کیفیت، دقت، محصولات، تبلیغات یا سایر مطالب موجود در این صفحه به عهده مشتری است. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با مطالب موجود در این صفحه، تحقیقات خود را انجام دهند. کریپتو بیسیک مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و هرگونه خسارت یا ضرر ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله مطبوعاتی ندارد.

– تبلیغات –

لطفاً توجه داشته باشید که The Crypto Basic هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید یا پشتیبانی نمی کند. اکیداً به خوانندگان توصیه می شود قبل از اقدام بر روی هر گونه اطلاعات ارائه شده در اینجا تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. این مقاله را نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-منبع

نوشته‌های مشابه