آیا بازارها در رویداد انقضای گزینه های رمزنگاری 2.4 میلیارد دلاری سقوط خواهند کرد؟

حدود 23000 گزینه بیت کوین وجود دارد که در تاریخ 3 می منقضی می شوند. اینها ارزش تصوری در حدود 1.4 میلیارد دلار دارند که بسیار شبیه به رویدادهای انقضای قبلی است.

بازارهای کریپتو در تمام هفته دامپینگ شدیدی را پشت سر گذاشتند، اما در اواخر معاملات در 2 می، اندکی بهبود یافتند. با این حال، بیت کوین زیر 60000 دلار باقی می ماند و احساسات در کوتاه مدت نزولی شده است.

انقضای گزینه های بیت کوین

دسته بزرگ قراردادهای بیت کوین امروزی نسبت put/call 0.49 دارند. این بدان معناست که دوبرابر تعداد تماس‌ها یا قراردادهای طولانی منقضی می‌شود.

حداکثر درد این گزینه ها 61000 دلار است که کمی بالاتر از قیمت های لحظه ای فعلی است. حداکثر درد به قیمتی اطلاق می‌شود که در آن بیشترین ضرر پس از انقضای قرارداد متحمل می‌شود.

مطابق با شوخی خواهد بود، هنوز علاقه باز زیادی در قیمت های اعتصاب بالای 70000 دلار وجود دارد. حتی 661 میلیون دلار OI با قیمت 100000 دلار وجود دارد، اگرچه با توجه به شرایط فعلی بازار، شانس رسیدن BTC در کوتاه مدت بسیار اندک است.

ارائه‌دهنده راه‌حل‌های مشتقات رمزنگاری، Greeks Live، درباره راه‌اندازی این هفته ETF‌های رمزنگاری نقطه‌ای در هنگ‌کنگ اظهار نظر کرد. فهرست‌ها نتوانستند حجم زیادی را به همراه داشته باشند، قبل از این که اضافه کرد که ETF‌های نقدی بیت‌کوین ایالات متحده همچنان شاهد خروجی‌های خروجی این هفته بودند.

ضعف بازار منجر به تضعیف اعتماد بازار شد، قبل از اشاره به این که نوسانات ضمنی همه اصطلاحات اصلی همچنان رو به کاهش است، اضافه کرد.

سطح IV فعلی، نشان‌دهنده متوسط ​​بازار گاوی زمستانی است، با برخی حمایت‌ها، و خرید فعلی انتخاب خوبی است.

نوسانات ضمنی معیاری از نوسانات مورد انتظار آینده است که از قراردادهای مشتقات ارزهای دیجیتال منقضی شده است.

علاوه بر بخش امروزی گزینه های بیت کوین، حدود 330000 گزینه اتریوم نیز منقضی خواهند شد. اینها ارزش تصوری در حدود 1 میلیارد دلار دارند که ارزش کل رویداد انقضای قراردادهای رمزنگاری امروزی را به 2.4 میلیارد دلار می رساند.

گزینه های ETH دارای نسبت put/call 0.36 و حداکثر نقطه درد 3000 دلار هستند، سطحی که اخیراً بازیابی شده است.

بازیابی بازارهای کریپتو

در این جمعه بازارهای کریپتو بهبودی جزئی داشته اند و کل سرمایه با افزایش 4 درصدی به 2.35 تریلیون دلار رسیده است.

بیت کوین در زمان نگارش مقاله مقدار مشابهی را برای معامله با 59600 دلار به دست آورد، اما هنوز سطح روانی 60000 دلار را بازپس نگرفته است.

اتریوم پس از افزایش 3.7 درصدی در روز به بالای 3000 دلار جهش کرد. آلت‌کوین‌ها نیز در حال بهبود بودند و Solana (SOL)، Dogecoin (DOGE)، Toncoin (TON)، Shiba Inu (SHIB) و Polkadot (DOT) سودهای خوبی را ثبت کردند.

با این حال، همه آنها از زمانی که بازار امسال در اواسط ماه مارس بود، به شدت ضرر کرده اند.

پیشنهاد ویژه (با حمایت مالی)

پیشنهاد محدود 2024 برای خوانندگان CryptoPotato در Bybit: از این پیوند برای ثبت نام و باز کردن موقعیت 500 دلاری BTC-USDT در Bybit Exchange به صورت رایگان استفاده کنید!

نوشته‌های مشابه