XRP برای 60 درصد افزایش به 1 دلار در 9 روز آماده است


Tylie Eric، تحلیلگر بازار کریپتو، انتظار دارد که قیمت XRP طی 9 روز آینده با افزایش شتاب صعودی، جهش سریع 60 درصدی به بالای 1 دلار را ثبت کند.

XRP ضربه بزنید تا قیمت 1 دلار خود را پس بگیرید بیش از دو سال است که با مقاومت خرس مواجه شده است. این دارایی رمزنگاری آخرین بار در دسامبر 2021 بالای 1 دلار معامله شد، زیرا همراه با بقیه بازار در بحبوحه سقوط به سمت قلمرو نزولی سقوط کرد.

XRP برای اولین بار در مارس 2022 تلاش کرد تا 1 دلار را بازیابی کند، زمانی که به 0.9121 دلار رسید. با این حال، این رالی با مقاومت در محدوده 0.91 دلار مواجه شد. دومین و آخرین تلاش این دارایی برای شکستن 1 دلار در جولای 2023 انجام شد با هم جمع شدند به 0.93 دلار در پشت حکم ریپل علیه SEC.

به‌طور ناامیدکننده، این ارز دیجیتال با وجود بازار گسترده‌تر، قدرت کافی برای ثبت یک دوره جدید را به دست نیاورده است. لیز خوردن در مناطق گاو نر XRP نسبت به بقیه بازار ضعیف عمل کرده است و در سال جاری فقط 1.8 درصد رشد داشته است.

XRP برای افزایش 60 درصدی به 1 دلار آماده است

با این حال، این عملکرد ناامید کننده اعتماد تحلیلگران بازار را کاهش نداد. یکی از این تحلیلگران، تایلی اریک، اخیراً خاطرنشان کرد که انتظار دارد XRP محدوده قیمت 1 دلار را در کمتر از دو هفته، به ویژه در 9 روز آینده، بازیابی کند.

ناظر بازار این پیش بینی را در آخرین تحلیل خود از X با استفاده از داده های بازار از نمودار 4 ساعته فاش کرد. داده های نمودار نشان می دهد که XRP از 15 مارس بین 0.66 دلار و پایین 0.56 دلار تثبیت شده است.

– تبلیغات –

تا زمانی که دارایی کریپتو محافظت شود تعمیر و نگهداری 0.55 دلار به طرز خشمگینی، همچنین نتوانست به سمت 0.70 دلار حرکت کند و در حال حاضر در یک الگوی کانال در حال گسترش برای بیش از دو هفته معامله می شود. تایلی معتقد است که XRP در آستانه شکستن خط روند بالای این کانال است.

نمودار تحلیلگر نشان می دهد که پس از این شکست، XRP افزایش قیمت قابل توجهی را در یک دوره 9 روزه ثبت خواهد کرد. Tylie می‌بیند که ارز دیجیتال در نهایت به 1.0096 دلار افزایش می‌یابد که نشان‌دهنده افزایش 61.37 درصدی نسبت به قیمت آن در زمان تجزیه و تحلیل است.

حرکت کوتاه مدت صعودی

قیمت XRP از آن زمان تاکنون شاهد تغییر قابل توجهی نبوده است زیرا در حال حاضر با قیمت 0.6256 دلار معامله می شود. در میان حرکت‌های اخیر، XRP از زمان سقوط از 0.7449 دلار در 11 مارس، در یک مثلث متقارن معامله می‌شود. نشانه نزدیک به بالای مثلث است، با یک شکست در بالا یا پایین که می تواند بر جهت بعدی آن تأثیر بگذارد.

نمودار XRP 1Dنمودار XRP 1D
نمودار XRP 1D

با این حال، XRP شاهد افزایش احساسات صعودی در کوتاه مدت است زیرا میانگین متحرک نمایی 50 روزه سریعتر از متحرک نمایی 200 روزه به رشد خود ادامه می دهد. این نشان می‌دهد که نرخ رشد اخیر بالاتر از میانگین بلندمدت است، که می‌تواند نشان‌دهنده اعتماد سرمایه‌گذاران رو به رشد و حرکت صعودی بالقوه باشد.

علاوه بر این، قیمت فعلی XRP آن را بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه (0.6069 دلار) و متحرک نمایی 200 روزه (0.5782 دلار) قرار می دهد، که نشان می دهد این ارز دیجیتال شاهد روند صعودی قاطعانه در کوتاه مدت و بلندمدت است.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه