XRP

XRP به یک مثلث متقارن 3 ساله بازگشته است که شکست آن عظیم است


قیمت XRP حدود 3 سال است که در یک مثلث متقارن کاملاً تعریف شده معامله می شود و شکست می تواند یک دوره سهموی ایجاد کند..

گمانه زنی ها در مورد قیمت XRP به دلیل رتبه سکه به عنوان یکی از پربیننده ترین توکن ها در اکوسیستم کریپتو همچنان بالاست.

دورنمای این دارایی زمانی تغییر کرد که برخلاف همه انتظارات، سکه در جولای گذشته پس از اینکه قاضی آنالیسا تورس در پرونده علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرد که این سکه امنیتی نیست، نتوانست به مرز 1 دلار برسد.

حرکت XRP در حال ایجاد است

با تسلیم شدن XRP به فشار نزولی، تحلیلگر بازار Crypto Rover به نظارت بر قیمت آن ادامه داد. روند XRP را در یک مثلث متقارن 3 ساله شناسایی می کند. Crypto Rover یکی از تحلیلگرانی بود که در زمان XRP متوجه این روند شد از ریل خارج شد از مرحله تلفیق 3 ساله اوایل این ماه.

پس از شکستن به زیر مثلث، XRP جهش های متعدد و افزایش متعاقب آن در میان افزایش بازار گسترده تر را ثبت کرد. Crypto Rover قبلاً بازگشت XRP به محدوده یکپارچه سازی را تأیید کرده است احتمال شکست.

او نسبت به آنچه که ممکن است برای XRP در آینده رخ دهد ابراز خوش بینی کرد. به گفته وی، هرگونه شکست احتمالی از نقطه مقاومت مثلث می تواند عظیم باشد. به عنوان مرجع، شکستن مقاومت به XRP نیاز دارد تا سطح قیمت 0.6 دلار را به عنوان پشتیبانی برای مدت زمان قابل توجهی معکوس کند.

– تبلیغات –

با توجه به اینکه قیمت XRP در حال حاضر 0.5312 دلار است که در 24 ساعت 1.3 درصد افزایش یافته است، این هدف کوتاه مدت در حال حاضر دشوار است. آخرین باری که سکه به سطح 0.6 دلار رسید، اوایل دسامبر 2023 بود، به این معنی که برای شکستن بن بست فعلی به یک رالی قابل توجه نیاز است.

XRP و روندهای بازار

با این حال، سرمایه گذاران XRP نسبت به یک شکست احتمالی کمتر اطمینان دارند. با وجود کاهش خوش بینی، اصول اکوسیستم XRP صعودی باقی می ماند و با تکامل مداوم XRP Ledger (XRPL) تکمیل می شود.

با بازگشت قیمت بیت کوین به مرز قیمت 51000 دلار و فراتر رفتن ارزش بازار از مرز 1 تریلیون دلار، XRP می تواند با این سرعت برای غلبه بر مشکلات فعلی خود حرکت کند. با خوش بینی فراوان در اکوسیستم، انتظارات وجود دارد که XRP ممکن است در آینده نزدیک از ارزش فعلی بازار 28,984,874,626 دلاری خود فراتر رود.

ما را دنبال کنید بر توییتر و فیس بوک.

ابطال: این مطلب اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منعکس کننده نظر The Crypto Basic نباشد. خوانندگان تشویق می شوند قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کاملی انجام دهند. Crypto Basic مسئولیتی در قبال ضررهای مالی ندارد.

-تبلیغات-

منبع

نوشته‌های مشابه